Меню Закрити

Робота з листовим матеріалом в Autodesk Inventor. 18 листопада об 11:00 (EEST, UTC + 3) Вебінар

ПрАТ «Аркада», золотий партнер компанії Autodesk, запрошує взяти участь у вебінарі присвяченому роботі з листовим матеріалом в Autodesk Inventor.

У порівнянні з іншими технологіями виробництва, використання листового матеріалу зазвичай значно знижує собівартість виробів. Autodesk Inventor надає користувачам широкий функціонал для швидкого створення складних виробів з листового металу, випуску документації та передачі у виробництво.

В даному вебінарі ми докладно розглянемо задачу, як правильно передавати контур розгортки деталі з листового матеріалу на верстат для розкрою.

На практичному прикладі буде розглянуто весь технологічний ланцюжок: проектування 3D-моделі деталі з листового матеріалу – отримання її розгортки – створення креслень зігнутою деталі і розгортки – передача контуру розгортки на верстат для лазерного різання. Також буде розглянуто створення конічного переходу з кола в квадрат та використання додатка Nesting для Autodesk Inventor. За допомогою цього додатка буде обрана для виробництва група деталей, виконано їх оптимальне розміщення на заданому листі й сформований dxf-файл всього листа розкрою для передачі на верстат.

  

Запрошуємо Вас ознайомитися з можливостями Autodesk Inventor та використанням автоматизованих інструментів для роботи з листовим матеріалом. По закінченню вебінару у Вас буде можливість задати питання нашим фахівцям.

 

Ведучий і доповідач

Плащевский

Плащевський Павло Володимирович

ЗАХІД ЗАВЕРШЕНО

18 листопада 2020

11:00 за Києвом

Участь у вебінарі безкоштовна. Після реєстрації на Ваш e-mail буде надіслано повідомлення з інструкціями щодо участі у вебінарі.

АРКАДА візьме участь XIX Міжнародному промисловому форумі, який відбудеться в Києві з 24 по 27 листопада 2020 року. Запрошуємо Вас відвідати наш стенд, на якому будуть представлені CAD / CAM / CAE-рішення компаній Autodesk, Solidworks і Altair. У безперервному режимі буде проводитися демонстрація можливостей CAD / CAM-систем для автоматизації програмування верстатів з ЧПУ: PowerMILL, FeatureCAM і MasterCAM.

До зустрічі в Києві 24-27 листопада за адресою: Міжнародний Виставковий Центр, Броварський проспект 15, ст. м. Лівобережна.