Меню Закрити

Загальні принципи створення документації й специфікацій розділу АР в Revit 2021 та передача їх в BIM 360 Docs. 15 жовтня о 11:00 (EEST, UTC + 3)

Запрошуємо Вас взяти участь у вебінарі, присвяченому питанням створення архітектором документації в Autodesk Revit і практиці обміну та узгодження проектної документації через хмарну платформу BIM 360 як всередині проектної команди, так і при роботі зі службою замовника й будівельними організаціями.

BIM проектування має на увазі під собою створення тривимірної моделі будівлі, яка наповнена інформацією, але проектувальники все ще повинні створювати проектно-будівельну документацію.

Autodesk Revit і BIM 360 Docs – надійні помічники архітектора для BIM-моделювання та випуску проектно-будівельної документації.

На нашому вебінарі ми продемонструємо архітекторам як на основі шаблону ADSK_RU оформити монтажні плани, розрізи і вузли розділу проекту АР. Буде виконана настройка та винос на аркуші «Експлікації приміщень» і «Відомості обробки приміщень». Даний шаблон ADSK_RU_ШаблонПроекта_АР_r2019_v1.2.rte допомагає архітектору спростити і прискорити роботу в Autodesk Revit і його можна завантажити за посиланням https://is.gd/l7wf23 .

Також будуть показані способи вивантаження документації в хмарну службу Autodesk BIM 360 Docs. Використовуючи у своїй роботі платформу BIM 360 архітектори можуть обмінюватися інформацією як всередині проектної групи з конструкторами та інженерами, так і поза нею, передаючи документацію службі замовника і монтажно-будівельним організаціям на розгляд і узгодження, оперативно одержуючи зауваження і коригування.

Мал.1. Оформлення маркувальних планів

 

Мал.2. Налаштування даних в специфікаціях

Мал.3. Завантаження документації в BIM 360 Docs

Ведучий і доповідач

Яловенко

 

 

Яловенко Володимир Ількович

ПОДІЯ ЗАВЕРШЕНА

15 жовтня 2020

11:00 за Києвом

ДО УВАГИ!

АРКАДА візьме участь XIX Міжнародному промисловому форумі, який відбудеться в Києві з 24 по 27 листопада 2020 року. Запрошуємо Вас відвідати наш стенд, на якому будуть представлені CAD / CAM / CAE-рішення компаній Autodesk, Solidworks і Altair. У безперервному режимі буде проводитися демонстрація можливостей CAD / CAM-систем для автоматизації програмування верстатів з ЧПУ: PowerMILL, FeatureCAM і MasterCAM.

До зустрічі в Києві 24-27 листопада за адресою: Міжнародний Виставковий Центр, Броварський проспект 15, ст. м. Лівобережна.