Меню Закрити

Європейська цифрова конференція “Data Driven MEP Design” MagiCAD GROUP в онлайн форматі 16.11-3.12.2020

Європейська цифрова конференція “Data Driven MEP Design” MagiCAD GROUP в онлайн форматі 16.11-3.12.2020

MagiCAD GROUP проведе цифрову конференцію “Data Driven MEP Design” в онлайн-форматі..

16 листопада – 3 грудня 2020 року компанія MagiCAD GROUP, розробник програмного продукту MagiCAD – рішення №1 для проектування внутрішніх інженерних мереж  будівль проведе конференцію “Data Driven MEP Design” в звичном для 2020 року онлайн-форматі.

Дата проведення конференції:
16 листопада –  -3 грудня 2020 року

Формат конференції: онлайн.

Мова конференції: англійська.

Для участі в конференції необхідно попередньо зареєструватися на обрані вами доповіді

Не пропустіть можливість почути думку технічних фахівців, а також клієнтів MagiCAD про досвід проектування внутрішніх інженерних мереж будівль – систем опалення, кондиціонування повітря, водопостачання, каналізації, протипожежних систем, систем газопостачання та систем електропостачання.

У перший тиждень клієнти MagiCAD поділяться своїм досвідом використання BIM і MagiCAD в реальних проектах, таких як проектування HVAC Центральної бібліотеки Гельсінкі, розробка повністю цифрового двійника для всього життєвого циклу в Esslingen та інші.

Другий тиждень буде присвячений глибокому зануренню в MagiCAD. Експерти з програмного забезпечення MagiCAD розкажуть про робочий процес BIM-проектування, ознайомлять з MagiCAD для AutoCAD і Revit. Також буде надана інформація про останні оновлення MagiCAD Cloud – хмарної бібліотеки інтелектуальних об’єктів BIM, перевірених виробником, від провідних виробників MEP.

Програма третього тижня включає доповіді про нові розробки в області проектування MEP на основі даних, такі як проектування і розрахунок газових систем з MagiCAD для Revit. Буде проведено огляд оновлень від технічних експертів і новаторів.

MagiCAD – це BIM-рішення №1 для проектування і розрахунків: систем опалення, кондиціонування повітря, водопостачання, каналізації, протипожежних систем, систем газопостачання та систем електропостачання.

MagiCAD спрощує, прискорює і підвищує точність проектування BIM-моделей. MagiCAD, повністю інтегрований в платформи Autodesk Revit і AutoCAD, пропонує набір потужних функцій моделювання для кожної дисципліни MEP і дозволяє проводити розрахунки систем. З MagiCAD ви можете проектувати з використанням більш ніж 1 000 000 інтелектуальних об’єктів BIM, перевірених виробником, від провідних виробників MEP. Крім того, MagiCAD підтримує безліч місцевих стандартів і символів, що робить його унікальним і справді міжнародним рішенням.

Більш детальна програма заходу, а також реєстраційна форма доступні на сайті компанії MAGICAD GROUP  за посиланням

Захід проходитиме в онлайн-форматі.
Час проведення конференції: 16 листопада -3 грудня 2020 р
Мова конференції: англійська.
Цей захід безкоштовний.
Формат конференції передбачає реєстрацію на обрані вами доповіді.