Меню Закрити

Як вибрати САМ-систему? І чому варто звернути увагу на PowerMill та FeatureCAM. 8 жовтня об 11:00 (EEST, UTC + 3)

Ми продовжуємо серію вебінарів про технології, які забезпечують ефективну організацію сучасного машинобудівного виробництва. Запрошуємо взяти участь у вебінарі «Як вибрати САМ-систему? І чому варто звернути увагу на PowerMill та FeatureCAM ».

Ключовою особливістю програми FeatureCAM є автоматична обробка типових конструктивно-технологічних елементів з використанням бази знань рекомендованих режимів різання.

За допомогою FeatureCAM Ви створюєте ефективні керуючі програми для фрезерних, токарних, токарно-фрезерних і верстатів з ЧПУ.

Autodesk PowerMill використовують для програмування складних видів фрезерної обробки на багатоосьових верстатах ЧПУ. Велика кількість стратегій обробки і повне моделювання обробки, автоматичне запобігання зіткнень і динамічний контроль верстата дозволять на етапі розробки керуючих програм зробити їх коректними і максимально безпечними.

На вебінарі ми розглянемо:

  • Які переваги є у САМ-систем від Autodesk?
  • Які завдання вирішує кожна з цих CAM програм?
  • Для яких завдань ефективне застосування PowerMill, а для яких FeatureCAM?
  • Яка програма найбільш ефективна для Вашого високопродуктивного обробного центру?

А так же на прикладі обробки деталей різної конфігурації покажемо основні можливості продуктів PowerMill і FeatureCAM. По закінченню вебінару у Вас буде можливість задати питання нашим фахівцям.

Ведучий і доповідач

Доповідач:

Тинкалюк Дмитро Анатолійович           Тинкалюк

ДИВИТИСЯ

Коли:  8 жовтня 2020

Початок:  11:00 за Києвом

ЗАХІД ЗАВЕРШЕНО

ДО УВАГИ!

АРКАДА візьме участь XIX Міжнародному промисловому форумі, який відбудеться в Києві з 24 по 27 листопада 2020 року. Запрошуємо Вас відвідати наш стенд, на якому будуть представлені CAD / CAM / CAE-рішення компаній Autodesk, Solidworks і Altair. У безперервному режимі буде проводитися демонстрація можливостей CAD / CAM-систем для автоматизації програмування верстатів з ЧПУ: PowerMILL, FeatureCAM і MasterCAM.

До зустрічі в Києві 24-27 листопада за адресою: Міжнародний Виставковий Центр, Броварський проспект 15, ст. м. Лівобережна.