Меню Закрити

Що нового в ПО Ізоляція версії 2.51. 20 липня об 11:00 (EEST, UTC + 3). ВЕБІНАР.

ВЕБІНАР. Що нового в ПО Ізоляція версії 2.51. 20

АРКАДА, авторизований партнер НТП Трубопровід, запрошує інженерів взяти участь у вебінарі, присвяченому випуску нової версії розрахункової програми ІЗОЛЯЦІЯ, яка призначена для розрахунку і вибору теплової ізоляції трубопроводів і обладнання.

В ході вебінару будуть висвітлюватися наступні теми:

 1. Основні можливості і функції програми «Ізоляція».
 2. Огляд основних нововведень у версії 2.51:
  • Виведення документів (техномонтажної відомості, специфікації і відомості обсягів робіт) у файли форматів Word і Excel з використанням стандартних шаблонів форматів dotx і xltx.
  • Формування «знеособленої» документації, в якій замість «звичайних» назв матеріалів виводяться їх знеособлені назви, без прив’язки до конкретного виробника.
  • Інші поліпшення у виведенні проектної документації: можливість завдання довжини і ширини матеріалу в правилах вибору і вихідних даних по матеріалу (при його ручному завданні) для їх виведення в специфікацію; удосконалення в механізмі формування відомості обсягів робіт; виведення у відповідну графу специфікації мас одиниць виробів теплоізоляційної конструкції (крім матів); нова версія генератора звітів List & Label – 26.
 3. Оновлення бази даних матеріалів і правил вибору.
 4. Відповіді на запитання.

Запрошуємо Вас приєднатися до онлайн заходу. По закінченню у Вас буде можливість задати питання фахівцям компанії розробника.

 

Доповідач:

Сергій Лісін,
інженер техпідтримки і якості програмного забезпечення ТОВ «НТП Трубопровід».

ДИВИТИСЯ

20 липня 2021

11:00 за Києвом

Участь у вебінарі безкоштовна.
Після реєстрації на Ваш e-mail буде надіслано повідомлення з інструкціями щодо участі у вебінарі.

Додаткове програмне забезпечення дивитися

Додаткові пристрої:

 • 18 150.00 грн.

  Оптимальний інструмент для інженерів, дизайнерів і архітекторів для створення 3D-проектів в різних галузях промисловості

 • 24 192.00 грн.

  Найвищий рівень продуктивності для будь-якої команди інженерів, архітектурних дизайнерів, відділів досліджень і розробок.

 • 7 218.00 грн.

  Точна ергономічна миша для професіоналів САПР