Меню Закрити

Проектування і виготовлення корпусної деталі в машинобудівній колекції Autodesk. 7 липня о 14:00 (EEST, UTC + 3). ВЕБІНАР.

Проектування і виготовлення корпусної деталі в машинобудівній колекції Autodesk

АРКАДА, золотий партнер компанії Autodesk, запрошує Вас на вебінар, де розповість про комплексне застосування програмних продуктів Inventor і Inventor CAM з машинобудівної колекції Autodesk Product Design & Manufacturing Collection IC при проектуванні і виготовленні корпусної деталі електричного генератора.
За допомогою програми Autodesk Inventor буде спроектована корпусна деталь електричного генератора, по якій буде оформлене робоче креслення.

Модель і креслення корпусної деталі електричного генератора в Inventor

 

За допомогою програми-додатку Inventor CAM для даної деталі буде підготовлено кілька варіантів керуючих програм для верстату з ЧПУ. Перший варіант керуючої програми для експериментального або дрібносерійного виробництва, а другий, для серійного виробництва.

Симуляція обробки корпусної деталі електричного генератора в Inventor CAM

 

Потім в деталь будуть внесені зміни і в автоматичному режимі буде згенерована нова керуюча програма. За допомогою симуляції обробки і візуалізації буде наочно продемонстрована простота роботи із внесенням змін.

Узгодження робіт буде виконуватися з використанням хмарної технології Загальних видів.

Використання машинобудівної колекції Autodesk Product Design & Manufacturing Collection IC надає Вам набір інтегрованих професійних програм для фахівців різних напрямків, від концептуального проектування до виробництва. Комплексне застосування машинобудівної колекції Product Design & Manufacturing Collection дозволить Вам:

  • Створювати проекти виробів і компоновок виробничих систем з високими експлуатаційними характеристиками.
  • Розширити можливості виробу і запобігти помилкам.
  • Об’єднати проектні групи і дані на всіх етапах: від проектування до промислового виробництва.

Запрошуємо Вас приєднатися до нашого вебінару, щоб купивши Product Design Manufacturing Collection, Ви змогли оптимізувати весь процес проектування і виготовлення виробів. По закінченню вебінару у Вас буде можливість задати питання нашим фахівцям.

 Доповідачі:

Тинкалюк Дмитро Анатолійович

Тинкалюк Дмитро Анатолійович

Плащевский Павло Володимирович

Плащевский Павло Володимирович

ЗАХІД ЗАВЕРШЕНО

ЗАХІД ЗАВЕРШЕНО