Меню Закрити

Всесвітня технологічна конференція Altair Technology Conference в онлайн-форматі

Altair Engineering, Inc. проведе XII Всесвітню технологічну конференцію ATC в онлайн-форматі.

технологічна конференція ATC

Дата проведення конференції: 5-7 жовтня 2020 р

Час проведення: з 17:00 до 21:00 (кск.) (10:00 – 14:00 EDT).

Формат: онлайн.

Мова: англійська.

РЕЄСТРАЦІЯ

5-7 жовтня 2020 року Altair Engineering, Inc. – провідний світовий розробник програмних продуктів для інженерного аналізу Altair HyperWorks і Altair Inspire, призначених для повного циклу розробки виробів будь-якої складності і високопродуктивних обчислень, проведе Всесвітню технологічну конференції ATC в який став вже традиційним для 2020 року онлайн-форматі.

ATC (Altair Technology Conference) – провідний щорічний захід для інженерів, конструкторів, дизайнерів, виробників продукції нового покоління, представників підприємств – лідерів світової промисловості. На конференції фахівці в різних галузях промисловості можуть поділитися один з одним своїми здобутками, ознайомитися з основними тенденціями розвитку сучасного виробництва, дізнатися про новітні розробки компанії Altair і вивчити найбільш вражаючі історії успіху.

Altair Аркада

Altair Аркада

Конференція GATC-2018 пройшла з великим успіхом, зібравши під одним дахом понад 880 фахівців, інженерів, конструкторів, технологів з більш ніж 300 компаній 30 країн світу.

Тема майбутнього онлайн-заходу – «Майбутнє …» (“The future of …”). Кожен з трьох днів буде присвячений сучасним тенденціям розвитку тієї чи іншої галузі.

У перший день пройдуть панельні дискусії, що охоплюють широке коло тем, пов’язаних з сучасними трендами розвитку промисловості. З вітальним словом і розповіддю про різні аспекти розвитку продукції компанії Altair виступить її засновник і генеральний директор Джеймс Скапа. Потім д-р Аянна Ховард, засновник і технічний директор компанії Zyrobotics, виступить з доповіддю про майбутнє робототехніки, а д-р Ройстон Джонс, технічний директор британського підрозділу Altair, і д-р Мінг Жоу, старший віце-президент Altair з розвитку програмного забезпечення , розкажуть про новинки платформи HyperWorks в області розробки інноваційного дизайну за допомогою методів комп’ютерного інжинірингу та про різноманіття оптимізаційних задач, що вирішуються за допомогою програмних систем розробки Altair.

Другий день буде присвячений «Майбутньому …» наступних галузей:

  • охорона здоров’я та добробут населення;
  • швидкий, екологічний і безпечний транспорт;
  • прийняття ключових інженерних рішень на основі методів комп’ютерного інжинірингу;
  • взаємозв’язок роботи і життя людини.

Altair Аркада

Altair Аркада

В ході другого дня конференції буде приділена увага розвитку і майбутньому HPC-технологій, про що можна буде дізнатися з презентації д-ра Білла Ніцберга, технічного директора підрозділу Altair PBS Works. Професор Карен Уіллкокс з Оденского інституту комп’ютерного інжинірингу та науки при Техаському університеті м Остін представить доповідь про перспективи технологій інжинірингу.

В рамках другого дня заходу всі слухачі зможуть взяти участь у панельній дискусії щодо застосування технології цифрових двійників в різних галузях промисловості і використання програмного забезпечення Altair для їх розробки.

Програма третього дня конференції буде присвячена трансформації сучасного освітнього процесу і навчання студентів трендам цифровізації. З презентаціями виступлять експерти в галузі освіти, а також пройдуть групові дискусії, присвячені майбутньому навчання, особливо дистанційному навчанню в нових реаліях.

Серед ключових доповідачів третього дня заявлені такі відомі спікери, як д-р Мері С. Бойс – декан інженерних і прикладних наук Колумбійського університету, і д-р Рана ель-Каліебі – єгипетсько-американський вчений і всесвітньо відомий ідеолог розробок в області штучного інтелекту.

Altair Аркада

Altair Аркада

У всіх учасників конференції відразу після презентацій буде унікальна можливість задати свої питання фахівцям компанії Altair Engineering в онлайн-чатах.

Більш детальна програма заходу, а також реєстраційна форма доступні на сайті компанії Altair Engineering за посиланням.

Захід проходитиме в онлайн-форматі.

Час проведення конференції: 5-7 жовтня 2020 р з 17:00 до 21:00 (кск) (10:00 – 14:00 EDT).

Мова конференції: англійська.