Меню Закрити

ВЕБІНАР. Зв’язок Autodesk Revit і SCAD Office при проектуванні залізобетонних каркасів. 27 червня об 11:00 (EEST, UTC+3)

Аркада продовжує серію заходів про BIM проектування будівельних конструкцій і запрошує Вас взяти участь у наступному. 27 червня 2023 року ми розкажемо Вам про проектування залізобетонних каркасів в програмах Autodesk Revit і SCAD Office.

📅  Дата: 27 червня 2023 року

  Час: 11:00 за київським часом

⏱️  Тривалість: 60 хвилин

Під час цього вебінару ми зосередимось на таких важливих аспектах:

  • Створення залізобетонного каркасу в Autodesk Revit: ми розглянемо всі кроки, необхідні для створення детальної моделі залізобетонного каркасу.
  • Редагування та аналіз аналітичної моделі: ми покажемо вам, як редагувати аналітичну модель каркасу, надавати навантаження, призначати опори та зв’язки для досягнення точних розрахунків.
  • Експорт моделі в SCAD Office: ви дізнаєтеся, як правильно експортувати вашу аналітичну модель з Autodesk Revit в SCAD Office для детального аналізу та розрахунків.
  • Перевірка жорсткості елементів та розрахунок: ми розглянемо процес перевірки жорсткості елементів каркасу і проаналізуємо результати розрахунку із передачею їх в Autodesk Revit.
  • Армування та автоматизація процесів: ми покажемо вам, як коригувати модель після розрахунку в SCAD Office, влаштовувати армування плити покриття та використовувати стандартні команди для автоматизації маркування арматури та оформлення документації в Autodesk Revit.

Ми з нетерпінням очікуємо зустрічі з вами та впевнені, що ви отримаєте багато корисної інформації, яка допоможе вам в роботі з Autodesk Revit і SCAD Office.

ЗАХІД ЗАВЕРШЕНО

ДОПОВІДАЧ: Яловенко Володимир

Знижка 20% на SCAD Office

Щоб купити підписку на Autodesk Revit або SCAD Office, звертайтеся до менеджерів відділу продажів АРКАДА, золотого партнера компанії Autodesk, за телефонами:
+380 44 502-33-35  
+380 93 540-05-25 Lifecell
+380 68 990-45-86   Kyivstar (WhatsApp, Telegram)
або за e-mail:common@arcada.com.ua