Меню Закрити

ВЕБІНАР. Проектування слабкострумових систем в Autodesk Revit.

ПрАТ «Аркада», золотий партнер компанії Autodesk, запрошує взяти участь у вебінарі «Проектування слабкострумових систем в Autodesk Revit».

revit-2021Autodesk Revit динамічний і потужний інструмент проектувальника, що дозволяє фахівцям різних розділів створювати узгоджені, скоординовані і повні проекти будівель з випуском необхідної документації, одержуваної на основі BIM моделей.

Провідні світові виробники обладнання розробляють бібліотеки під Autodesk Revit, що включають технічну інформацію і точні 3D моделі виробленого ними устаткування, а безліч розроблених шаблонів проекту і спеціалізовані додатки враховують особливості проектування та вживані стандарти проектування різних країн світу.

В ході вебінару ви дізнаєтеся, що нового і корисного додав Autodesk в Revit 2021 в частині електротехнічного проектування, ознайомитеся з можливостями хмарних обчислень енергоспоживання вашої моделі в Revit.

Використовуючи шаблон Revit для слабкострумових систем буде виконаний проект пожежної сигналізації:

  • розміщено обладнання та мережі системи пожежної сигналізації та оповіщення;
  • створені структурні схеми;
  • виконано попередній розрахунок джерел живлення.

revit_scheme

Revit_model

Revit_specification

Revit_analysis

Запрошуємо Вас докладно ознайомитися з можливостями Autodesk Revit 2021 для електротехнічного проектування. По закінченню вебінару у Вас буде можливість задати питання нашим фахівцям.

ДИВИТИСЯ

Коли: 02 липня 2020

Початок: 11:00 за Києвом

ЗАХІД ЗАВЕРШЕНО!

 

Ведучий і доповідачі

Ведучий і доповідач:
Євтушенко Світлана Петрівна