Меню Закрити

ВЕБІНАР. Перенесення даних з Компас 3D в Autodesk Inventor. 20 вересня об 14:00 (EEST, UTC + 3)

ВЕБІНАР. Перенесення даних з Компас 3D в Autodesk Inventor

Протягом минулих десятиліть великий обсяг моделей інженерних виробів і технічної документації було розроблено відповідно до застарілих стандартів у системі Компас (російської компанії Аскон).

Сучасна ситуація вимагає пошуку нових партнерів, ринків, переходу на міжнародні стандарти проєктування, але не можна просто так відмовитися від напрацювань, створюваних десятиліттями.

Ми пропонуємо Вам розглянути методи, які спростять Вам використання накопичених знань.

Цей актуальний вебінар продовжує тему, яка вже займала центральне місце в одному з наших попередніх онлайн-заходів про інтеграцію даних з різних західних CAD-систем в Autodesk Inventor. З того часу до нашої компанії надійшло багато звернень щодо продовження цієї теми, зокрема про перенесення даних з системи «Компас».

Перенесення даних з САПР Компас в Autodesk Inventor потребує деякого часу та зусиль конструктора через різницю у форматах файлів та структурах даних цих двох програм. Однак існують способи, за допомогою яких ви можете виконати цю задачу.

Під час заходу ми зосередимося на реальних прикладах та ретельно розглянемо процес перенесення як 2D, так і 3D-даних в AutoCAD та Autodesk Inventor відповідно. Ми докладно розглянемо типові проблеми, з якими Ви можете стикнутися:

  • кресленики;
  • відсутність дерева побудови (параметризації) для деталей;
  • 3D-анотації;
  • відсутність складальних залежностей;
  • використання стандартних деталей

і поділимося рекомендаціями та ефективними стратегіями щодо подолання цих труднощів.

Реєструйтеся на вебінар, який розкриє всі секрети швидкого переходу з Компасу на Autodesk Inventor!

Зменште ризики від використання російського софту, переходьте на альтернативне програмне забезпечення.

ЗАХІД ЗАВЕРШЕНО!

Доповідач:

Павло Плащевский

 

Щоб купити підписку на програмне забезпечення Autodesk Inventor, звертайтеся до менеджерів відділу продажів АРКАДА, золотого партнера компанії Autodesk, за телефонами:
+380 44 502-33-35  
(095) 026-70-90 Vodafone
або за e-mail:common@arcada.com.ua