Меню Закрити

ВЕБІНАР. Обробка матриці в Autodesk Fusion 360 та генерація програм для станків з ЧПУ. 4 квітня об 11:00 (EEST, UTC + 3)

Autodesk Fusion 360 – це хмарна платформа для розробки виробів від початкової концепції до виготовлення. Сьогодні на вебінарі ми покажемо її базові можливості для генерування програм обробки деталей на станках з ЧПУ.

На попередньому вебінарі «Сучасні методи проєктування пластмасових виробів у Autodesk Inventor» була створена 3D модель пластикового флакону для миючих засобів. Оскільки Fusion 360 дозволяє імпортувати дані з інших програм, наприклад, з AutoCAD, Inventor або SolidWorks, то ми скористаємося вже спроєктованою 3D моделлю Inventor і з її допомогою створимо матрицю для виготовлення флакону.

ЗАХІД
ЗАВЕРШЕНО

Створення матриці для виготовлення флакону в Autodesk Fusion 360

.

При виготовленні пластикової тари використовується спосіб видування заготовки (преформи) у прес-форму. У свою чергу, прес-форма складається з декількох матриць. Для отримання матриць флакона розділимо його на декілька елементів (дно, передня частина, задня частина). За допомогою інструментів Fusion 360 створимо копію зовнішньої поверхні передньої частини флакона та отриманим набором поверхонь розділимо заготівлю. Таким чином, ми отримаємо твердотільну матрицю для прес-форми.

Для обробки отриманої матриці буде використано стандартний функціонал Autodesk Fusion 360, за допомогою якого ми підберемо з широкого спектру варіантів оптимальні стратегії для чорнового, напівчистового та чистового фрезерування. Fusion 360 дозволяє оптимізувати процес виготовлення деталі, вибираючи оптимальний інструмент для різання, налаштовуючи параметри різання та мінімізуючи кількість переходів інструмента між точками різання. Це дозволяє зменшити час виготовлення деталі та зменшити витрати на виробництво.

Після перевірки правильності траєкторій завдяки вбудованому модулю симуляції, ми створимо керуючу програму, яку можемо відправляти на верстат з ЧПУ для виготовлення матриці.

Fusion 360 підтримує різні типи станків з ЧПУ, включаючи токарні станки, фрезерні станки, струги та інші. Програма може генерувати програми для станків з ЧПУ різних виробників та моделей.

Генерація програм для станків з ЧПУ в Autodesk Fusion 360

Приєднуйтесь до нашого вебінару та дізнайтеся більше про генерування програм для обробки деталей на станках з ЧПУ в Autodesk Fusion 360!  Автоматизуйте свій процес виготовлення деталей та зменшіть кількість помилок в процесі обробки.

 

ПрАТ Аркада продовжує активно підтримувати фахівців, що займаються проектуванням і виробництвом виробів на платформі програмних продуктів компаній Autodesk і Solidworks DS.  Ми створюємо навчальні та методичні матеріали корисні для Вашої роботи. З раніше створеними матеріалами можна ознайомитися на нашому youtube-каналі

Запрошуємо Вас приєднатися до нашого вебінару. Якщо у Вас виникнуть питання в рамках перегляду вебінару або за нашими більш ранніми матеріалами, ми із задоволенням відповімо на Ваші запитання. Задати питання спеціалісту

ДОПОВІДАЧ: Тинкалюк Дмитро Анатолійович

Щоб купити підписку на програмне забезпечення Autodesk Fusion 360, звертайтеся до менеджерів відділу продажів АРКАДА, золотого партнера компанії Autodesk, за телефонами:
+380 44 502-33-35  
+380 93 540-05-25 Lifecell
+380 68 990-45-86   Kyivstar (WhatsApp, Telegram)
або за e-mail:common@arcada.com.ua