Меню Закрити

ВЕБІНАР. Дистанційна групова робота над проектом електронного приладу в Autodesk Fusion та Inventor

ПрАТ «Аркада», золотий партнер компанії Autodesk, запрошує взяти участь у вебінарі «Дистанційна групова робота над проектом електронного приладу в Autodesk Fusion і Autodesk Inventor».

Глобальний карантин змінив Ваш звичний ритм життя, вніс корективи в методику роботи багатьох підприємств, переніс основні робочі процеси в онлайн. Якщо раніше моделювання та узгодження технічних питань здійснювалося очно, то нові умови життя вимагають нових підходів до роботи. І добре, що популярне програмне забезпечення Autodesk для машинобудівного проектування надає такі можливості.

На нашому вебінарі Ви ознайомитеся з технологією віддаленої роботи групи фахівців, які розробляють проект електронного приладу в різних програмах Autodesk Fusion і Autodesk Inventor.

При створенні налагоджувальної плати в Autodesk Fusion (Eagle) буде розроблена електрична принципова схема, виконане трасування і отримана друкована плата.


Для розробки механічної частини дані з Fusion (Eagle) будуть передані в форматі * .idf, на основі яких в Autodesk Inventor буде згенеровано 3D-модель друкованої плати і доопрацьована механічна частина виробу.

У модулі роботи з листовим матеріалом Autodesk Inventor буде спроектована додаткова деталь і отримана її розгортка. За допомогою Майстра різьбових з’єднань будуть встановлені елементи кріплення.

Всі технічні питання, що виникли в процесі проектування, будуть узгоджуватися проектантами в дистанційному режимі з використанням хмарних технологій, що входять в стандартну поставку програмного забезпечення.

Володіння інженерно-технічними знаннями надає творчій люди ні переваги і велику гнучкість в організації робіт. Розширте свої можливості. Чекаємо Вас на вебінарі.

 

ДИВИТИСЯ

Коли: 27 травня 2020

Початок: 11:00 за Києвом

ЗАХІД ЗАВЕРШЕНО!

Ведучий і доповідачі

Ведучий і доповідач:
Плащевскій Павло Володимирович
Доповідач
Євтушенко Світлана Петрівна