Меню Закрити

ВЕБІНАР. Автоматизація інфраструктурного та містобудівного проектування з технологіями Autodesk. 3 серпня об 11:00 (EEST, UTC + 3)

Автоматизація інфраструктурного та містобудівного проектування з технологіями Autodesk

Сьогодні інфраструктурні та містобудівні проєкти в Україні стикаються з безліччю викликів, що вимагають швидких і ефективних рішень. Швидкість і гнучкість – стають основними перевагами проєктних організацій.

ПрАТ «АРКАДА» запрошує Вас на онлайн-вебінар «Автоматизація інфраструктурного та містобудівного проєктування з технологіями Autodesk», який відбудеться 3 серпня наступного четверга.

Ви дізнаєтеся, як в умовах обмежених ресурсів і невизначеності Autodesk AEC Collection надає широкий спектр технологій для оптимізації бізнес-процесів українських підприємств і стає незамінною під час реалізації зарубіжних проєктів. Наш колега і партнер Владислав Омельченко поділиться своїм життєвим шляхом від викладача до приватного підприємця, і досвідом реалізації інфраструктурних проєктів від Великої Британії до Австралії, від США до Нової Зеландії. Запитайте його, як живучі зараз у Херсоні реалізовувати проєкти в Канаді, Ізраїлі чи Бангладеш.

Він розповість про колекцію Autodesk AEC Collection, що містить Civil 3D, Infraworks, Autodesk Forma, ReCap Pro, Structural Bridge Design, Revit тощо, де ви можете гнучко перемикатися та реалізовувати проєкти в галузях:

  • Геодезія, картографія, ГІС
  • Генплан, комунальні та магістральні мережі
  • Проектування та реконструкція залізниць і автодоріг
  • Проектування та реконструкція аеродромів, портів та інших інфраструктурних об’єктів
  • Проектування та реконструкція мостів і гідроспоруд
  • Управління водними ресурсами
  • Проектування та реконструкція житла
  • Розвиток громадських просторів

Autodesk AEC Collection – це інструмент для спільної роботи та обміну даними між територіально розподіленими командами; автоматизації рутинних завдань, як-от створення креслень, моделювання елементів і аналіз даних; проведення віртуальних випробувань для виявлення вразливих місць і підвищення рівня безпеки майбутніх споруд; інтеграції з хмарною платформою Autodesk Construction Cloud для координації дій команди та швидкого реагування на зміни ситуації; аналізу й оптимізації проєктів із врахуванням ГІС-даних та ситуативних чинників; створення стійких конструкцій і створення стійких конструкцій.

Хочете дізнатися більше? Приєднуйтесь 3 серпня до нас із Владиславом Омельченком!

Ми будемо раді, якщо багаторічний досвід роботи Владислава з ГІС-системами ArcView і ArcInfo компанії ESRI та САПР/BIM системами компанії Autodesk, його участь у міжнародних проєктах, допоможе Вам.

Будь ласка, розповсюдьте цю інформацію серед ваших колег і друзів, які зацікавлені в цій темі. Попросіть їх зареєструватися заздалегідь, оскільки кількість місць обмежена. З нетерпінням чекаємо зустрічі з вами!

 

Дата: 3 серпня 2023 року
Час: 11:00 за київським часом
Тривалість: 60 хвилин

Для реєстрації на вебінар перейдіть за посиланням

ДИВИТИСЯ

Коли: 3 серпня 2023
Початок: 11:00 за Києвом

Участь у вебінарі безкоштовна.

Після реєстрації на Ваш e-mail буде надіслано повідомлення з інструкціями щодо участі у вебінарі.

 

Доповідач:

Владислав Омельченко
Владислав Омельченко

 

Щоб купити підписку на Autodesk AEC Collection та Autodesk Civil 3D, звертайтеся до менеджерів відділу продажів АРКАДА, золотого партнера компанії Autodesk, за телефонами:
+380 44 502-33-35  
+380 93 540-05-25 Lifecell
або за e-mail:common@arcada.com.ua