Меню Закрити

Стандарт ISO 19650 у Autodesk Construction Cloud. 18 січня о 10:00 (EEST, UTC+3) Вебінар

ВЕБІНАР.  Стандарт ISO 19650 у Autodesk Construction Cloud

АРКАДА, золотий партнер компанії Autodesk, запрошує Вас на вебінар, де фахівці компанії Autodesk розкажуть про призначення стандартизації в будівельній галузі та кращі практики управління даними та документами будівельних проектів. За підсумками вебінару ви поглибите розуміння міжнародного стандарту ISO 19650 та дізнаєтеся, як налаштувати цей стандарт для своїх проектів за допомогою Autodesk BIM Collaborate Pro.

Стандартизація у будівельній галузі дозволяє учасникам проекту взаємодіяти ефективніше та зміцнювати співпрацю між усіма зацікавленими сторонами. Компанія Autodesk додала міжнародний стандарт ISO 19650 у хмарні сервіси Autodesk Construction Cloud.

Цей стандарт:

  • описує процеси управління інформацією на етапах проектування та будівництва;
  • забезпечує відповідність особливим вимогам, включаючи стандарт найменування файлів та процес контрольованого обміну даними.

За правильність найменування завантажених даних відповідає вхідний контроль, налаштований відповідно до вимог організації.

Приєднуйтесь до вебінару, щоб:

  • ознайомитися з найкращими практиками в управлінні даними та документами будівельних проектів;
  • поглибити розуміння стандартів ISO 19650;
  • дізнатися, як настроїти стандарти ISO 19650 за допомогою Autodesk BIM Collaborate Pro.

Вебінар корисний: ГІПам та ГАПам, BIM-менеджерам, керівникам проектів, проектувальникам.

Запрошуємо Вас приєднатися до цього вебінару, щоб купивши Autodesk Construction Cloud, Ви змогли легко планувати та керувати архітектурно-будівельними проектами. Після закінчення вебінару у Вас буде можливість поставити запитання спеціалістам компанії Autodesk.

ДИВИТИСЯ
18 січня 2022
10:00 за Києвом

Участь у вебінарі безкоштовна. Після реєстрації на Ваш e-mail буде надіслано повідомлення з інструкціями щодо участі у вебінарі.

Щоб купити підписку на програмне забезпечення Autodesk Construction Cloud, звертайтеся до менеджерів відділу продажів АРКАДА, золотого партнера компанії Autodesk, за телефонами:

380 44 502-33-35   |   +380 68 990-45-86   Kyivstar   |   +380 95 026-70-90   Vodafone

або за e-mail: common@arcada.com.ua