Меню Закрити

ВЕБІНАР. Autodesk Construction Cloud: управління будівництвом у хмарі. 16 травня об 11:00 (EEST, UTC + 3)

Компанія Autodesk продовжує накривати BIM-хмарою будівельні майданчики. У всьому світі хмарні сервіси Autodesk стають де-факто засобом спілкування в цивільному і промисловому будівництві.

Платформа Autodesk Construction Cloud стала новим етапом в еволюції багатьом вже знайомих сервісів. Запрошуємо Вас переглянути наш короткий огляд хмарної BIM-платформи, щоб Ви могли говорити із замовниками однією мовою і виконувати свої зобов’язання вчасно і в рамках бюджету.

Autodesk Construction Cloud підтримує команди, проекти, підприємства на єдиній платформі

У цьому вебінарі ми познайомимо Вас із доступними сервісами та їхнім функціоналом. Покажемо, як виглядає середовище загальних даних – базовий модуль Autodesk Docs. Розберемося у відмінностях сервісів для спільної роботи BIM Collaborate і BIM Collaborate PRO. Подивимося на інструменти модулів Autodesk Build і Takeoff, щоб зрозуміти, чи так нам все ще необхідний Navisworks. І заглянемо трохи далі в найпотаємніше будь-якого проєкту – Cost Management.

Модулі BIM платформи Autodesk Construction Cloud

У міру того, як складність будівництва зростає, співпраця в хмарі та використання великих даних дають змогу будівельникам справлятися з викликами. Тож заварюйте чай або наливайте каву, і ласкаво просимо на наш вебінар.

ЗАХІД ЗАВЕРШЕНО

ДОПОВІДАЧ: Едуард Лопатін

Едуард Лопатін

Щоб купити підписку на модулі хмарної платформи Autodesk Construction Cloud, звертайтеся до менеджерів відділу продажів АРКАДА, золотого партнера компанії Autodesk, за телефонами:
+380 44 502-33-35  
+380 93 540-05-25 Lifecell
+380 68 990-45-86   Kyivstar (WhatsApp, Telegram)
або за e-mail:common@arcada.com.ua