Меню Закрити

Долучайся до україномовної спільноти користувачів програмного забезпечення Autodesk

Команда Autodesk Community запустила україномовну спільноту користувачів програмного забезпечення.

Autodesk Community українськоюЯк повідомляється, нова спільнота забезпечить окреме місце для україномовних користувачів Autodesk, щоб спілкуватися, ділитися знаннями та разом досягати успіху. Члени спільноти зможуть знайти підтримку щодо початку роботи з програмними продуктами Autodesk, а також запитувати, ділитися знаннями, знайомитися з найкращими практиками та обговорювати тенденції на галузевих форумах.

Як пояснює Марк Ганн, старший директор спільноти Autodesk, «Ця нова мовна спільнота була створена швидко у відповідь на запити наших користувачів в Україні. Ми з нетерпінням чекаємо розвитку спільноти в партнерстві з нашими україномовними користувачами та створення корисного й змістовного ресурсу в нашій глобальній багатомовній спільноті Autodesk».

Регіональний директор Autodesk в Україні, Геннадій Молодецький, додав, що «Запуск україномовної спільноти Autodesk допоможе об’єднати користувачів для комунікації та обміну досвідом. Спільнота Autodesk дуже відома в Україні й це наступний крок до кращої підтримки наших користувачів».

Щоб дізнатися більше, відвідайте домашню сторінку україномовної спільноти Autodesk. Реєструватись додатково не треба, якщо у вас вже є аккаунт Autodesk.

Вибираючи АТ «АРКАДА» – золотого партнера компанії Autodesk,
ви набуваєте партнера для реалізації своїх ідей

З усіх питань щодо придбання ПЗ Autodesk, будь ласка звертайтеся до менеджерів відділу продажів Аркада за телефонами:

380 44 502-33-35   |    380 93 540-05-25    Lifecell |   +380 95 026-70-90   Vodafone

або за e-mail: common@arcada.com.ua