Меню Закрити

TRIMBLE підтримує архітектурний конкурс STEEL FREEDOM 2022, адже студенти готуються до своєї майбутньої ролі у відновленні України

Trimble – це технологічна компанія, яка сприяє кращому способу роботи, поєднуючи необхідні дані з інструментами для правильного виконання задач.

Як офіційний багаторічний партнер архітектурного конкурсу STEEL FREEDOM, компанія Trimble підтримує українських студентів, надаючи їм доступ до новітніх технологій та програмного забезпечення Tekla Structures і SketchUp. Надаючи інноваційні інструменти, Trimble може допомогти завтрашнім архітекторам, інженерам і будівельникам реалізувати свої найамбітніші архітектурні ідеї для відновлення України.

В рамках конкурсу буде визначено переможця, якого номінує компанія Trimble. Переможець буде обраний на основі використання архітектурно-інженерного програмного забезпечення Trimble – SketchUp та Tekla Structures. Щоб бути номінованими, студенти повинні створити концептуальну архітектурну модель в SketchUp, структурну модель в Tekla Structures і використовувати платформу Trimble Connect для спільної роботи і публікації проекту.

TRIMBLE підтримує архітектурний конкурс STEEL FREEDOM 2022

Trimble надає учасникам конкурсу навчальні відео і безкоштовний доступ до web-ресурсу Tekla Campus для виконання конкурсних проектів.

У 2022 році команді-переможцю в номінації Trimble буде вручений приз – річна підписка на SketchUp Studio Education та сертифікат на навчальний онлайн-курс «Основи роботи з Tekla Structures” .

“Участь у конкурсі Steel Freedom є важливою віхою для багатьох майбутніх архітекторів, – говорить Том Остін, директор зі спеціальних проектів в Україні. “Компанія Trimble пишається тим, що підтримує цих студентів, які готуються до своєї ролі у відновленні України”.

Що потрібно для участі в номінації Trimble?

  • Показати в проектній документації концептуальну архітектурну модель в SketchUp.
  • Виконати деталізоване опрацювання вузла або з’єднання конструктивної моделі в Tekla Structures. Мінімум 1 вузол повинен бути візуалізований> LOD 350 на фінальному планшеті проекту.
  • Конструктивна модель опублікована в Trimble Connect або вивантажена в форматі IFC (посилання необхідно розмістити в описі)

Trimble разом зі своїм партнером – компанією Аркада готові допомогти всім студентам у використанні рішень Trimble під час MeetUP 28 вересня в Києві.

Щоб купити підписку на програмне забезпечення Tekla Structures звертайтесь до менеджерів відділу продаж АРКАДА, авторизованого реселера Trimble за телефонами:

380 44 502-33-35   |   +380 68 990-45-86   Kyivstar   |   +380 95 026-70-90   Vodafone

або написавши нам на e-mail: common@arcada.com.ua