Меню Закрити

Типовий BIM проект СТО в програмах Inventor, Design Utility та Revit. 17 березня об 14:00 (EEST, UTC + 3) Вебінар

АРКАДА, золотий партнер компанії Autodesk, запрошує Вас на вебінар, де розповість про технології створення типових BIM проектів промислових будівель на прикладі «Станції техобслуговування автомобілів».

Для реалізації проекту будуть використані програмні продукти Autodesk: AutoCAD, Inventor, Design Utility і Revit.

Програмне забезпечення Autodesk: AutoCAD, Inventor, Design Utility и RevitВ якості підоснови буде використанє 2D планування будівлі, виконана в AutoCAD. В це планування за допомогою програми Design Utility буде додано і розставлено 2D обладнання. За схемою розстановки обладнання в Autodesk Inventor буде виконана розстановка 3D моделей обладнання.

В цей же час, інженер-технолог, не маючи тривимірної архітектурної моделі, виконає в Autodesk Revit підйом 3D моделі архітектурної частини проекту з 2D планування AutoCAD.

Revit для архітектури, конструкцій та інженерних мережДалі отримана модель будівлі буде інтегрована в загальний проект Autodesk Inventor із застосуванням технології AnyCAD. Внесення змін до елементи конструкції будівлі в програмі Autodesk Revit буде відображатися в загальному проекті, який виконується в програмі Inventor.

Розміщення обладнання в InventorВикористовуючи дану технологію Ви зможете створювати типові проекти промислових будинків і виробничих об’єктів різного призначення, які можна буде змінювати під потреби Замовника.

Запрошуємо Вас приєднатися до нашого вебінару, щоб купивши Inventor, Revit і Design Utility Ви змогли швидко створювати типові BIM проекти. По закінченню вебінару у Вас буде можливість задати питання нашим фахівцям.

  Ведучий і доповідач:

Ведучий і доповідач:

Лопатин Едуард Юрійович

Лопатин Едуард Юрійович

Доповідач:

Плащевский Павло Володимирович

Плащевский Павло Володимирович

ЗАХІД ЗАВЕРШЕНО

ЗАХІД ЗАВЕРШЕНО