Меню Закрити

Типовий BIM проект котельної в програмах Revit і Inventor. 26 травня об 11:00 (EEST, UTC + 3) Вебінар

АРКАДА, золотий партнер компанії Autodesk, запрошує Вас на вебінар, де розповість про технології створення типових BIM проектів промислових об’єктів на прикладі котельної. Для реалізації проекту будуть використані програмні продукти Autodesk: Inventor і Revit.

Сімейства технологічного обладнання, такого як водогрійний котел і гідравлічний зрівнювач, моделюються за завданням технолога в програмі Autodesk Inventor.

Далі технолог в програмі Autodesk Revit здійснює розстановку створеного 3D обладнання в існуючій архітектурній моделі приміщення. Наповнює сімейства обладнання необхідними параметрами для специфікацій і створює точки приєднання до інженерних систем. Потім виконується трубопровідна обв’язка і газоповітряний тракт котлів.
Параметрична BIM модель котельної в Revit і Inventor
В результаті ми отримуємо тривимірну параметричну модель котельні з двома котлами, яку можна масштабувати в залежності від необхідної потужності котельної.

Використання даної зв’язки програмних продуктів дозволить Вам скоротити сороки виконання BIM проектів, так як технолог не буде зайнятий моделюванням сімейств обладнання, а буде їх отримувати безпосередньо від конструкторів з можливістю приєднання необхідних інженерних систем, при цьому дані сімейства автоматично потраплятимуть в специфікації.

Запрошуємо Вас приєднатися до нашого вебінару, щоб купивши Inventor і Revit, Ви змогли швидко створювати типові BIM проекти. По закінченню вебінару у Вас буде можливість задати питання нашим фахівцям.

  Ведучий і доповідач:

Ведучий і доповідач:

Лопатин Едуард Юрійович

Лопатин Едуард Юрійович

Доповідач:

Плащевский Павло Володимирович

Плащевский Павло Володимирович

ЗАХІД ЗАВЕРШЕНО

ЗАХІД ЗАВЕРШЕНО