Меню Закрити

ВЕБІНАР. Сучасні методи проєктування пластмасових виробів в Autodesk Inventor. 15 березня 2023 року об 11:00 (за київським часом)

ВЕБІНАР. Сучасні методи проєктування пластмасових виробів у Autodesk Inventor

Ви коли-небудь задумувалися, як створюються сучасні флакони для миючих засобів? Сьогодні ми запрошуємо вас на наш вебінар «Сучасні методи проєктування пластмасових виробів в Autodesk Inventor», де ви зможете переконатися на власні очі, як за допомогою твердотільного моделювання можна створити оптимальну модель флакону для миючих засобів. Аркада – золотий партнер Autodesk, тож наші експерти з радістю поділяться з вами сучасними методами та інструментами проєктування.

На цьому вебінарі ми продовжимо розглядати тему проєктування пластмасових виробів, яку започаткували наші спеціалісти на попередньому вебінарі https://youtu.be/H0Bpf8QJHHQ.  Тепер ми підемо далі і продемонструємо метод твердотільного моделювання, на прикладі проєктування флакону для миючих засобів.

Проектування флакону для миючих засобів в Autodesk InventorМетод твердотільного моделювання є одним з основних методів проєктування в Autodesk Inventor, який дозволяє створювати точні 3D-моделі виробів з високою деталізацією та точністю. Використовуючи цей метод, можна швидко створювати складні форми та додавати внутрішні деталі до виробів. Крім того, метод твердотільного моделювання дозволяє вирішувати проблеми проєктування, такі як зіткнення та перетин елементів, що забезпечує більш ефективний та точний процес проєктування пластмасових виробів.

На початковій стадії проєктування дуже важливо правильно вибрати стратегію робіт:

  • розташування моделі відносно осей координат,
  • розташування ескізів на площинах,
  • інструментарій побудови.

Правильний вибір може значно прискорити та спростити процес проєктування.

Проектування флакону для миючих засобів в Autodesk Inventor

Потужним інструментом для створення складних геометричних форм в Autodesk Inventor є команда Loft (укр. з’єднання). Вона дозволяє створювати 3D-об’єкти, які складаються з двох або більше профілів, що мають різні форми, розміри та орієнтації. Команда Loft автоматично створює плавні переходи між профілями та заповнює порожнечі між ними.

Проектування флакону для миючих засобів в Autodesk Inventor

На вебінарі ми використаємо її для проєктування флакону, а ви зможете застосовувати її для створення складних пластмасових виробів, таких як кузови автомобілів, корпуси електронних пристроїв та інших складних форм.

Приєднуйтесь до нашого вебінару та дізнайтеся більше про проєктування пластмасових виробів! Будучи всебічно підготовленими, ви зможете створювати будь-які пластмасові вироби з легкістю та впевненістю, завдяки новим знанням, отриманим на цьому вебінарі.

ПрАТ Аркада продовжує активно підтримувати фахівців, що займаються проєктуванням і виробництвом виробів на платформі програмних продуктів компаній Autodesk і Solidworks DS.  Ми створюємо навчальні та методичні матеріали корисні для Вашої роботи.

З раніше створеними матеріалами можна ознайомитися на нашому youtube-каналі

Запрошуємо Вас приєднатися до нашого вебінару. Якщо у Вас виникнуть питання в рамках перегляду вебінару або за нашими більш ранніми матеріалами, ми із задоволенням відповімо на Ваші запитання.

Задати питання спеціалісту

ЗАХІД ЗАВЕРШЕНО

ДОПОВІДАЧ:

Плащевский

 

Плащевський Павло 

Щоб купити підписку на програмне забезпечення Autodesk Inventor, звертайтеся до менеджерів відділу продажів АРКАДА, золотого партнера компанії Autodesk, за телефонами:

380 44 502-33-35   |   +380 68 990-45-86   Kyivstar  

або за e-mail:common@arcada.com.ua