Меню Закрити

Створення користувацьких каталогів профілів в Tekla Structures з використанням стандартного середовища. 10 грудня об 11:00 (EEST, UTC + 3). ВЕБІНАР

ПрАТ «Аркада», авторизований реселлер корпорації Trimble, запрошує Вас взяти участь у вебінарі «Створення користувацьких каталогів профілів в Tekla Structures з  використанням стандартного середовища».

Приступаючи до розробки моделі будівельних конструкцій в Tekla Structures з використанням стандартного середовища, розробленого для країн СНД «Russia», проектувальнику необхідно змінити деякі позиції в каталогах профілів і матеріалів згідно з нормативними документами та вимогам свого регіону.

В Україні діють ДСТУ які замінюють частково ГОСТи, і проектувальнику необхідно адаптувати стандартне середовище відповідно до діючих нормативів. Замінити в каталогах ГОСТ на ДСТУ в користувальницьких атрибутах, крім того в деяких профілях потрібно змінити параметри ваги погонного метру, площу перетину і т. д.

Змінити зазначені параметри проектувальник може декількома способами, копіюючи стандартні профілі і змінюючи їх параметри та атрибути в каталозі профілів і матеріалів самої програми або використовуючи текстові файли з експортованими параметрами і редагуючи їх в сторонніх додатках, що дає змогу прискорити процес створення каталогів профілів користувача.

На вебінарі буде продемонстрований процес створення користувальницького каталогу профілів з використанням стандартного каталогу, який присутній в середовищі «Russia» безпосередньо в самій програмі Tekla Structures, та за допомогою експорту каталогів з середовища в текстовий формат з подальшим редагуванням текстового файлу в сторонній програмі Notepad ++ й імпорт його назад в каталоги профілів Tekla Structures.

Мал.1. Додавання в каталог профілів сортаменту по ДСТУ в Tekla Structures

Мал.2. Експорт структури каталогу профілів в текстовий формат. Додавання сортаменту згідно ДСТУ та імпорт його назад в каталог програми.

По закінченню у Вас буде можливість задати питання нашим фахівцям

Ведучий і доповідач

Яловенко

 

Яловенко Володимир Ілліч

РЕЄСТРАЦІЯ НА ВЕБІНАР

10 грудня 2020

11:00 за КиєвомУчасть у вебінарі безкоштовна. Після реєстрації на Ваш e-mail буде надіслано повідомлення з інструкціями щодо участі у вебінарі.