Меню Закрити

Створення документації розділу КЗ в Autodesk Revit 2021 та передача її в BIM 360 Docs

Запрошуємо Вас взяти участь у вебінарі, присвяченому питанням створення конструктором документації розділу КЖ в Autodesk Revit, та практиці обміну й узгодження проектної документації через хмарну платформу BIM 360.

BIM проектування має на увазі під собою створення тривимірної моделі будівлі, яка наповнена інформацією, але проектувальники все ще повинні створювати проектно-будівельну документацію.

Autodesk Revit і BIM 360 Docs – надійні помічники конструктора для BIM-моделювання та випуску проектно-будівельної документації.

На нашому вебінарі ми продемонструємо конструкторам як на основі шаблону ADSK_RU оформити схему розміщення елементів і креслення монолітної колони, налаштувати і винести на листи «Специфікацію до схеми розміщення елементів», «Специфікацію на один монолітний залізобетонний елемент», «Відомість деталей» і «Відомість витрати сталі на елемент ».

Даний шаблон ADSK_RU_ШаблонПроекта_КЖ_r2019_v1.2.rte допомагає конструктору спростити і прискорити роботу в Autodesk Revit і його можна завантажити за посиланням http://surl.li/gpfe .

Також будуть показані способи вивантаження документації в хмарну службу Autodesk BIM 360 Docs. Використовуючи у своїй роботі платформу BIM 360 конструктори можуть обмінюватися інформацією як всередині проектної групи з архітекторами і інженерами, так і поза нею, передаючи документацію службі замовника і монтажно-будівельним організаціям на розгляд і узгодження, оперативно одержуючи зауваження та коригування.

Процес обміну інформацією проходить моментально і не вимагає розгортання загальних серверів і роздруківку та відправку документації. Моделі, креслення, накладні, нормативні документи, завдання на проектування і т.д., знаходяться в хмарі і будь-який з учасників процесу проектування, будівництва та експлуатації має доступ до документації з будь-якої точки світу як з персонального ПК, так і з мобільного пристрою.

Мал.1 Схема розміщення колон і стін

Мал.2 Креслення монолітної залізобетоної колони

Мал.4. Завантаження документації в BIM 360 Docs

Мал.3. Відомості та специфікації в Autodesk Revit

Запрошуємо конструкторів приєднатися до нашого заходу. По закінченню вебінару у Вас буде можливість задати питання нашим фахівцям.

 

Ведучий і доповідач

ЯловенкоЯловенко Володимир Ількович

ЗАХІД ЗАВЕРШЕНО

12 листопада 2020

11:00 за Києвом

Участь у вебінарі безкоштовна. Після реєстрації на Ваш e-mail буде надіслано повідомлення з інструкціями щодо участі у вебінарі.

АРКАДА візьме участь XIX Міжнародному промисловому форумі, який відбудеться в Києві з 24 по 27 листопада 2020 року. Запрошуємо Вас відвідати наш стенд, на якому будуть представлені CAD / CAM / CAE-рішення компаній Autodesk, Solidworks і Altair. У безперервному режимі буде проводитися демонстрація можливостей CAD / CAM-систем для автоматизації програмування верстатів з ЧПУ: PowerMILL, FeatureCAM і MasterCAM.

До зустрічі в Києві 24-27 листопада за адресою: Міжнародний Виставковий Центр, Броварський проспект 15, ст. м. Лівобережна.