Меню Закрити

Створення безмежних світів, складних персонажів і неймовірних ефектів в Maya 2022

Maya 2022

Створення безмежних світів, складних персонажів і неймовірних ефектів в Maya 2022

Нова версія Autodesk Maya 2022 – це допомога художникам в більш ефективній та спільній роботі. Цей реліз включає повну інтеграцію з плагіном Universal Scene Description (USD), дозволяючи художникам моментально завантажувати і редагувати великі набори даних і працювати з ними за допомогою інструментів Maya. Завдяки підтримці Python 3 і новим плагинам від Bifrost і MtoA, є багато чого, що порадує як художників, так і технічних фахівців.

В Maya 2022 з’явилися нові процедурні, топологічно незалежні інструменти ріггінга Falloff деформеров, а також нові деформери Solidify і Morph. Новий метод визначення ваги деформації дозволяє повторно використовувати вагові коефіцієнти топологічно незалежним чином. У поєднанні з Component Tags новий деформер Solidify дозволяє задавати області геометрії, які повинні бути твердими при деформації. Наприклад, для визначення жорстких частин персонажа, які не повинні деформуватися, таких як частини одягу, ґудзики або шипи, кігті. За допомогою деформера Morph ви зможете плавно переходити від однієї форми до іншої з перевагами GPU-прискорення і незалежності від топології, що дозволить прискорити процес анімації обличчя персонажа.

Використання деформера Morph в Autodesk Maya 2022 для прискорення анімації обличчя
Серед інших змін варто відзначити вражаючий інструмент Create VR для концептуального дизайну, який дозволяє художникам почати творчий процес безпосередньо в 3D. Використовуючи прості інструменти кривої і поверхні, ви можете досліджувати силует і форму, повністю занурюючись у віртуальну реальність.

" Інструмент Create VR в Autodesk Maya 2022 для концептуального дизайну
Цей реліз став по-справжньому об’ємним і багатим на корисні новинки і поліпшення. Купуючи підписку на Autodesk Maya 2022 безпосередньо в АРКАДА, золотого партнера Autodesk, ви отримуєте максимально вигідні умови і терміни. Купіть підписку на три роки і заощаджуйте 10%.

З питань щодо придбання програмного забезпечення Autodesk MoldFlow, звертайтеся до менеджерів відділу продажів АРКАДА за телефонами:

(044) 502-33-35,
(068) 990-45-86  Київстар
(095) 026-70-90  Vodafone

або за e-mail:   common@arcada.com.ua