Меню Закрити

ОНЛАЙН КОНФЕРЕНЦІЯ. SOLIDWORKS 2022. Створюй майбутнє. 11 листопада о 10:00 (EEST, UTC+3)

ОНЛАЙН КОНФЕРЕНЦІЯ. SOLIDWORKS 2022. Створюй майбутнє.

АРКАДА, авторизований реселер SOLIDWORKS, запрошує Вас на головну подію у світі автоматизованого моделювання від компанії Dassault Systemes.

Щорічний випуск нової версії програмного продукту SOLIDWORKS 2022.

Кожен рік команда Dassault Systemes репрезентує новинки в галузі рішень для проектування, 3D-моделювання та розрахунків..

11 листопада о 10:00 – ми відкриваємо віртуальну конференцію для Росії та країн СНД, присвячену новому релізу програмного комплексу SOLIDWORKS 2022.

Підключайтеся, щоб почути доповіді від провідних фахівців SOLIDWORKS, ТОП-менеджерів компанії, користувачів та запрошених гостей.

Дивіться у прямому ефірі огляд ключових оновлень функцій у SOLIDWORKS 2022, які покращать ваші повсякденні робочі процеси в галузі проектування, документообігу, управління даними та інженерних розрахунків.

Ми представимо значні вдосконалення, орієнтовані на користувачів, які спростять та прискорять процес розробки вашого продукту від концепції до виробництва. Експерти компанії розкажуть, яких успіхів досягли наші клієнти з Росії та країн СНД, які використовують SOLIDWORKS, а також розглянуть історії успішного впровадження програмного комплексу.

Перед Вами виступатимуть ТОП-менеджери команди SOLIDWORKS, технічні експерти компанії, користувачі рішень, а також запрошені спікери.

ДИВИТИСЯ

11 листопада  2021

10:00 за Києвом

Посилання для підключення до трансляцій будуть надіслані вам на вказану поштову адресу після проходження реєстрації.

ПрАТ «АРКАДА» візьме участь в XX Міжнародному промисловому форумі, який пройде в Києві з 16 по 19 листопада 2021 року. Запрошуємо Вас відвідати наш стенд, на якому будуть представлені CAD/CAM/CAE-рішення компаній Autodesk, SolidWorks і Altair. У безперервному режимі буде проводитися демонстрація можливостей CAD / CAM-систем для автоматизації програмування верстатів з ЧПУ: Autodesk Fusion, PowerMILL, FeatureCAM і Mastercam.

До зустрічі в Києві 16-19 листопада за адресою: Міжнародний Виставковий Центр, Броварський проспект 15, ст. м. Лівобережна.

Щоб купити програмне забезпечення Solidworks 2022, звертайтесь до менеджерів відділу продажу АРКАДА, авторизованого реселера Solidworks, за телефонами:

380 44 502-33-35   |   +380 68 990-45-86   Kyivstar   |   +380 95 026-70-90   Vodafone

або за e-mail:common@arcada.com.ua