Меню Закрити

Solidworks. Проектування конвеєрних систем від ролика до повноцінного складу. 8 квітня о 14:00 Вебінар

ПрАТ «Аркада», авторизований партнер компанії Dassault Systèmes SOLIDWORKS Corp., запрошує взяти участь у вебінарі «Solidworks. Проектування конвеєрних систем від ролика до повноцінного складу».

На складах і логістичних хабах використовують різноманітні конвеєри, які підвищують ефективність, полегшують працю і зменшують вплив людського фактора на процеси. Конвеєри постійно модернізуються, їх конструкція змінюється та ускладнюється.

На нашому заході Ви ознайомитеся з широким спектром можливостей програмного забезпечення Solidworks на прикладі проектування конвеєра. Можливості Solidworks дозволяють інженеру-конструктору створювати деталі й збірки різних конфігурацій, проводити точне моделювання та аналіз руху в збірці, створювати документацію по виготовленню, збірки й експлуатації продукції. Ми покажемо, як потрібно вносити зміни в проект для модифікації раніше створених конструкцій.

ЗАХІД ЗАВЕРШЕНО

Solidworks – модель конвеєру

Solidworks – креслення конвеєру

Що буде на вебінарі:

  1. Приклад створення конвеєрних модулів різних видів
  2. Збірка модулів
  3. Вибір сполучень
  4. Створення конфігурацій модулів
  5. Автоматизація складання конвеєру
  6. Solidworks Motion – реалістичне моделювання руху продукції по горизонтальному конвеєру і конвеєру із змінним кутом нахилу
  7. Створення стелажів за допомогою розширеної середовища зварних деталей – елементи структурної системи
  8. Створення документації з виготовлення, складання та експлуатації.

Запрошуємо Вас приєднатися до нашого вебінару, щоб купивши Solidworks можна було швидко настроїти у себе процес проектування і модифікації виробів. По закінченню вебінару у Вас буде можливість задати питання нашим фахівцям.

  Ведучий і доповідач:

Тинкалюк

Тинкалюк Дмитро Анатолійович