Меню Закрити

СЕРІЯ ВЕБІНАРІВ. Основи робочих процесів в колекції AEC Collection. Вебінар №1. Робочі процеси з Project Explorer в AutoCAD Civil 3D. 6 жовтня 2020 о 16:00 (4pm CEST)

Вебінар №1. Робочі процеси з Project Explorer в AutoCAD Civil 3D.

ПрАТ «Аркада», золотий партнер компанії Autodesk, запрошує взяти участь в серії вебінарів: Основи робочих процесів в колекції AEC Collection. Перший вебінар буде присвячений робочим процесам в AutoCAD Civil 3D.

Приєднуйтесь до серії вебінарів AEC Collection Essentials. На кожному вебінарі ми розглянемо робочі процеси, виконання яких забезпечує широкий набір інструментів, доступний в колекції Architecture, Engineering & Construction Collection.

Ми покажемо переваги для бізнесу і докладні демонстрації робочих процесів, розповімо про останні оновлення та новий функціонал.

BIM моделі інфраструктурних об’єктів можуть містити величезну кількість інформації. Project Explorer для Civil 3D допоможе вам більш ефективно орієнтуватися і обмінюватися всією цією інформацією, автоматично формувати різні звіти, що дозволить скоротити час проектування, звести до мінімуму помилки і більш ефективно використовувати ресурси.

ДИВИТИСЯ

Коли: 6 жовтня 2020

Початок: 17:00  за Києвом

Мова вебінару: Англійська

Участь у вебінарі безкоштовна.
Після реєстрації на Ваш e-mail буде надіслано повідомлення з інструкціями щодо участі у вебінарі.

В ході цього вебінару ми розповімо про те, як новий Project Explorer для Civil 3D може працювати з іншими інструментами з колекції AEC для підвищення ефективності проектування коридорів, зовнішніх інженерних мереж і координації робіт на будівельних майданчиках об’єктів інфраструктури.

Ключові теми вебінару:

  • Огляд можливостей нового Project Explorer для Civil 3D.
  • Проектування коридорів: використання Project Explorer для передачі даних між Civil 3D і InfraWorks.
  • Проектування майданчикових об’єктів: поліпшена передача поверхонь між Civil 3D і Revit.
  • Проектування зовнішніх інженерних мереж і виявлення колізій за допомогою Civil 3D і Navisworks.

Доповідачі:

  • Джон Сейрю, Autodesk Technical Marketing Manager, Infrastructure
  • Бен Уорделл, Autodesk Technical Marketing Manager, Civil Infrastructure
  • Тім Ярріс, Autodesk Product Manager, Civil 3D
  • Брюс Харфілд, Autodesk Infrastructure Solutions Development Partner

Приєднуйтесь до нашої серії вебінарів AEC Collection Essentials. На кожному вебінарі ми представляємо робочий процес, що включає в себе повний набір інструментів доступних в архітектурно-будівельної колекції Architecture, Engineering & Construction Collection. Ми продемонструємо переваги для бізнесу і докладні демо-версії робочого процесу, надаючи огляд останніх оновлень там, де це можливо.