Меню Закрити

Угода на обробку персональних даних

ПрАТ «АРКАДА», організація, зареєстрована на території України відповідно до діючого законодавства: ІНН 200799126501, адреса місцевого народження: 03039, м. Киев, просп. 40-ліття жовтня, 50 (далі – Компанія) вживає всі необхідні заходи для збереження конфіденційності Вашої особистої інформації (персональних даних).

Компанія несе відповідальність за процес обробки Ваших персональних даних в рамках використання своїх сайтів за адресою в Інтернеті: http://www.arcada.com.ua (далі – Сайт). Угода про обробку персональних даних (далі – Угода) розповсюджується виключно на персональні дані, які обробляються в рамках використання Сайта та виконання договорів з Компанією. Використання Сайта передбачає Ваше однозначне погодження на обробку Ваших персональних даних.

Компанія має право в будь-який момент без попереднього повідомлення користувачів користувачів змінити, доповнити або оновити текст цієї Угоди в тій чи іншій частині. У такому випадку, якщо в даний час “Угоду” буде внесено суттєві зміни, така “Угода” підлягає розміщенню на Сайті, а відповідні зміни вступлять у силу протягом 20 днів з моменту офіційної публікації нової редакції “Угоди” на Сайті. Якщо протягом цих 20 днів Ви в письмовій формі не заявите відмову від прийняття змін, це означає, що Ви прийняли «Угоду» в новій редакції. Компанія рекомендує регулярно переглядати текст Цієї «Угоди», щоб Ви були своєчасно інформовані про будь-які зміни та дати про вступ у силу таких змін. Діюча редакція «Угоди» постійна доступна на сторінці Сайту за адресою: https://arcada.com.ua/rules/

Ви підтверджуєте, що наявним, надаєте однозначне погодження на обробку Компанією Ваших персональних даних та підтверджуєте, що надавая таку згоду, Ви дієте своєю волею та у своїх інтересах. Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Ви погоджуєтесь та надаєте рішення про передачу, зберігання та використання своїх персональних даних, за необхідності, під час поповнення інформації при реєстрації на Сайті, які відносяться до Вашої особистості, наприклад:

 • прізвище, ім’я, по батькові
 • номера контактних телефонів;
 • адреса електронної пошти (електронна пошта);
 • назва компанії, в якій Ви працюєте;
 • займана посада;
 • місце перебування (місто, область);
 • сфера діяльності компанії, в якій Ви працюєте та ін.

Ви висловлюєте згоду на здійснення з усіма вказаними персональними данними наступних дій: збір, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміна), використання, поширення (у тому числі передача персональних даних третім особам на зберігання та обробку), надання, блокування, видалення, трансгранична передача, обробка із застосуванням основних способів такої обробки (зберігання, запис на електронні носії та їх зберігання, створення переліків, маркування) та інші дії відповідно до статті 14 Закону України «Про захист персональних даних». Обробка персональних даних може здійснюватися за допомогою засобів автоматизації, а також без їх використання (при неавтоматичній обробці). При обробці персональних даних Компанія не обмежена в застосуванні способів їх обробки.

Ви висловлюєте згоду на здійснення Компанією зворотного зв’язку з вами з метою:

 • надання вам послуг Компанії;
 • направлення повідомлень, стосовно послуг Компанії;
 • підготовка та направлення відповідей на ваші запити;
 • виконання регулярної інформаційної розсилки;
 • направлення інформації про продукцію та послуги Компанії, а також рекламно-інформаційних повідомлень та матеріалів, що стосуються продукції та послуг Компанії та її партнерів.

Компанія зобов’язується приймати всі необхідні заходи для захисту Ваших персональних даних від неправомірного доступу або розкриття.

Вказана «Угола» діє безстроково з моменту надання даних та може бути відкликано Вами шляхом подачі заяви адміністрації сайту із зазначенням даних, визначених ст. 15 Закону України «Про захист персональних даних».

Для отримання більш детальної інформації щодо процесів обробки Компанії Ваших персональних даних, виправлення, блокування або видалення будь-яких Ваших персональних даних, отримання доступу до Ваших персональних даних, зазначеної Вашої згоди на визначені види обробки персональних даних, видалення Вашої адреси електронниох пошти або телефону з списків у нашій базі даних, а також для направлення питань, заміни чи пропозицій, що відповідають справжній «Угоді», Ви можете зв’язатися з Компанією за наступною адресою електронної пошти common@arcada.com.ua, або направити лист за адресою: ПрАТ «АРКАДА», 03039, г. Киев, просп. 40-ліття жовтня, 50.

Також у будь-який момент і час, на на безоплатній основі, Ви маєте право відмовитися від отримання спеціальних повідомлень (розсилок) та іншої інформації від Компанії, використовуючи спеціальну процедуру відмови від таких розсилок, передбачену Компанією та зазначену безпосередньо в тексті (тілі листів) відповідних розсилок.

У процесі використання Сайту, після заповнення форм з Вашими персональними даними, натискаючи відповідну кнопку (наприклад: «Реєстрація», «Купити», «Поставити запитання експерту» і т.п.) Ви підтверджуєте, що надаєте Компанії свою згоду на обробку Ваших персональних даних.