Меню Закрити

Докладний розбір стратегій та можливостей CAM-модуля Autodesk Fusion 360. 27 жовтня об 11:00 (EEST, UTC + 3) ВЕБІНАР

АРКАДА, золотий партнер компанії Autodesk, запрошує Вас взяти участь у вебінарі, присвяченому CAM-функціоналу комплексного рішення Autodesk Fusion 360 та його застосуванню у виробництві для програмування фрезерних і токарно-фрезерних верстатів з ЧПУ.

Autodesk Fusion 360 – це комплексна хмарна CAD/CAE/CAM-платформа, яка об’єднує всі процеси розробки проекту. Дане рішення є засобом розробки виробів, в якому поєднуються можливості спільної роботи, цифрового проектування і механічної обробки в рамках однієї платформи.

Симуляція CAM обробки в Autodesk Fusion 360

У Autodesk Fusion 360 реалізовані практично всі можливі умови обробки на верстатах ЧПУ, передбачена широка палітра різноманітних стратегій для 2,5-5 осьової фрезерної, токарної, токарно-фрезерної обробки, свердління отворів і верифікації керуючих програм.

Створення керуючих програм в Autodesk Fusion 360

Запрошуємо Вас приєднатися до нашого вебінару, щоб, купивши Autodesk Fusion 360 Machining Extension, Ви могли швидко покращити якість продукції та підвищити ефективність спільної роботи.

По закінченню вебінару у Вас буде можливість задати питання нашим фахівцям.

 Ведучий і доповідач:

Тинкалюк Дмитро Анатолійович

ЗАХІД ЗАВЕРШЕНО

ПрАТ «АРКАДА» візьме участь в XX Міжнародному промисловому форумі, який пройде в Києві з 16 по 19 листопада 2021 року. Запрошуємо Вас відвідати наш стенд, на якому будуть представлені CAD/CAM/CAE-рішення компаній Autodesk, SolidWorks і Altair. У безперервному режимі буде проводитися демонстрація можливостей CAD / CAM-систем для автоматизації програмування верстатів з ЧПУ: Autodesk Fusion, PowerMILL, FeatureCAM і Mastercam.

До зустрічі в Києві 16-19 листопада за адресою: Міжнародний Виставковий Центр, Броварський проспект 15, ст. м. Лівобережна.

Щоб купити підписку на програмне забезпечення Autodesk Fusion 360 Machining Extension, звертайтеся до менеджерів відділу продажів АРКАДА, золотого партнера компанії Autodesk, за телефонами:

380 44 502-33-35   |   +380 68 990-45-86   Kyivstar   |   +380 95 026-70-90   Vodafone

або за e-mail:common@arcada.com.ua