Меню Закрити

Що нового в Revit 2022.1? Більше можливостей, автоматизація та інтеграція з іншим програмним забезпеченням

З випуском Revit 2022.1 Autodesk надає ще більше можливостей, адаптованих до вашого стилю роботи. Ми спрощуємо документування ваших робочих BIM процесів. Ми покращуємо взаємодія Revit між продуктами і фазами проекту.

В Revit 2022.1 з’явився ряд нових і поліпшених функцій, що скорочують обсяг ручної праці, включаючи велику гнучкість при створенні параметрів сімейства. Невеликі, але корисні оновлення, такі як функції Snap-to-Midpoint (прив’язка по середині між двома обраними точками) і Align-Lock (блокування вирівнювання), а також функція дублювання (копіювання) аркушів.

Крім цього, доповнений функціонал вибору елементів в 3D-моделі і 2D-планах і видах. Тепер доступна функція пошуку обраного елемента в диспетчері проекту, а також пошук по імені категорії. З’явилася функція вибору рівня при імпорті CAD-елементів в проект.

Удосконалено механізм додавання ухилів на елементах трубопроводів і повітропроводів Fabrication.

При створенні і редагуванні сімейств тепер можна дублювати вже існуючі параметри.


Revit 2022.1: Дублювання існуючих параметрів сімейств

Покращено функціонал додавання файлу загальних параметрів, тепер при додаванні файлу загальних параметрів з більш старих версій програми тепер спливає діалогове вікно налаштування імпорту.


Revit 2022.1: Сумісні загальні параметри

Цей випуск також підтримує зв’язування файлів Rhino 7 і SketchUp 2021 і поліпшив можливості імпорту / експорту для форматів САПР, таких як STL і OBJ. Поліпшено зв’язок між Revit і FormIt Pro. Для openBIM в Revit 2022.1 інтегрований комплект розробки програмного забезпечення (SDK) Open Design Alliance (ODA), який покращить обробку в  Revit великих файлів IFC.

З’явилася можливість завантаження і синхронізації версії хмарної моделі, у вас є можливість вибрати будь-яку попередню версію файлу проекту.


Revit 2022.1: Синхронізація версій хмарної моделі Revit Cloud Model

Покращено моделювання та деталізація арматури для залізобетонних конструкцій. Ви можете редагувати обмеження довжини прутків або відстані до бетонних поверхонь декількох комплектів арматури одночасно.


Revit 2022.1: Покращено моделювання і деталювання арматур

З’явився функціонал експорту в CSV-файл результатів роботи модуля Генеративного дизайну. Використання цієї функції дозволить вам зручніше налаштувати представлення результатів в MS Excel, MS Power BI і т.д. Також ця функція дозволить простіше підключати скрипти Dynamo, відштовхуючись від результатів генеративного дизайну.


Revit 2022.1: Генеративний дизайн в Revit

За підпискою Ви можете відразу отримати доступ до нових можливостей Autodesk Revit і підвищити продуктивність своєї роботи. Приєднуйся до нашої спільноти!

Щоб купити підписку на програмне забезпечення Autodesk Revit, звертайтеся до менеджерів відділу продажів АРКАДА, золотого партнера компанії Autodesk, за телефонами:

380 44 502-33-35   |   +380 68 990-45-86   Kyivstar   |   +380 95 026-70-90   Vodafone

або за e-mail:common@arcada.com.ua