Меню Закрити

Проектування трубопровідних систем в Autodesk Inventor. 28 жовтня о 11:00 (EEST, UTC + 3)

Запрошуємо Вас взяти участь у вебінарі «Проектування трубопровідних систем в Autodesk Inventor».

Autodesk Inventor – це професійна 3D САПР для машинобудівного проектування, випуску робочої документації і моделювання виробів. Надаючи користувачам новітні технології і широкий функціонал, Autodesk Inventor так само забезпечує команду проекту інструментами для проектування систем труб і трубопроводів у проектах механічних зборок.Трубопроводи широко використовуються в системах промислового призначення різних технологічних ліній: верстатів, автоматизованих і робототехнічних комплексів, а також в системах водопостачання, опалення, системах розподілу природного і скрапленого газу, в обладнанні для хімічної і харчової промисловості.

Спеціалізований модуль «Труби та трубопроводи», що входить в Autodesk Inventor, дозволяє створювати готові системи трубопроводів в проектах механічних збірок і значно прискорює проектування таких систем.

В ході вебінару буде продемонстровано проектування жорстких трубопроводів з фітингами, трубопроводів з гнутих труб і гнучких шлангів.

Запрошуємо Вас ознайомитися з можливостями Autodesk Inventor та використанням автоматизованих інструментів для створення трубопровідних систем. По закінченню вебінару у Вас буде можливість задати питання нашим фахівцям.

Ведучий і доповідач: Плащевський Павло Володимирович

Плащевский

ПОДІЯ ЗАВЕРШЕНА

28 жовтня 2020

11:00 за Києвом

Участь на вебінарі безкоштовна.
Після реєстрації на Ваш e-mail буде надіслано повідомлення з інструкціями щодо участі у вебінарі.

ДО УВАГИ!

АРКАДА візьме участь XIX Міжнародному промисловому форумі, який відбудеться в Києві з 24 по 27 листопада 2020 року. Запрошуємо Вас відвідати наш стенд, на якому будуть представлені CAD / CAM / CAE-рішення компаній Autodesk, Solidworks і Altair. У безперервному режимі буде проводитися демонстрація можливостей CAD / CAM-систем для автоматизації програмування верстатів з ЧПУ: PowerMILL, FeatureCAM і MasterCAM.

До зустрічі в Києві 24-27 листопада за адресою: Міжнародний Виставковий Центр, Броварський проспект 15, ст. м. Лівобережна.