Меню Закрити

Проектування промислового обладнання в Autodesk Inventor та Fusion 360. 16 грудня об 12:30 (EEST, UTC + 3) Вебінар

ПрАТ «Аркада», золотий партнер компанії Autodesk, запрошує взяти участь у вебінарі присвяченому спільній роботі при проектуванні промислового обладнання на прикладі газового пальника в системах Autodesk Fusion 360 і Autodesk Inventor.

 

Проектування промислового обладнання в Autodesk Inventor та Fusion 360.Проект газового пальника.

Найбільш поширеним методом проектування є спільна робота над проектом в різних САПР, тому ми розглянемо робочий процес, в якому одна з деталей буде спроектована у Autodesk Fusion 360 і буде передана в проект Autodesk Inventor для подальшого опрацювання виробу. Деталі, створені у Fusion 360, безпосередньо імпортуються в проект Autodesk Inventor і залишаються асоціативно пов’язаними зі своїм оригіналом, що дозволяє легко відстежувати і приймати зміни.

На прикладі проекту газового пальника будуть проаналізовані типові помилки при 2D проектуванні і показаний швидкий перехід до 3D моделювання з усуненням помилок. За допомогою «підірваного» виду буде продемонстровано створення інструкції по збиранню виробу.

Запрошуємо Вас ознайомитися з можливостями Autodesk Inventor для промислового дизайну і машинобудівного проектування. По закінченню вебінару у Вас буде можливість задати питання нашим фахівцям.

 

  Ведучий і доповідач:

 

Плащевский

Плащевський Павло Володимирович

ЗАХІД ЗАВЕРШЕНО