Меню Закрити

Проект ТОВ «ДАТА-СПМ» був визнаний як «Кращий промисловий проект України» на локальному етапі конкурсу Tekla BIM Awards 2021 RU&CIS

Проект компанії ДАТА-СПМ був визнаний кращим промисловим проектом України Best Industrial Project Ukraine  на локальному етапі конкурсу Tekla BIM Awards 2021 RU&CIS.

Користувачі програмного забезпечення Tekla Structures з Азербайджану, Білорусії, Росії та України поділилися своїми проектами в категоріях споруди громадського користування, промислові та інфраструктурні об’єкти та Developer Project.

Компанія ДАТА-СПМ презентувала на конкурс свою розробку інженерно-конструкторських рішень для проекту комплексу з виробництва етилену ЕП-600 і металоконструкцій промислової етажерки, яка була виконана в програмному забезпеченні Tekla Structures.

При розробці КМД проект зажадав ув’язки великої кількості основних і другорядних конструктивних елементів. Незважаючи на це він був виконаний в досить короткі терміни. В ході проекту була зроблена перевірка всіх з’єднань на несучу здатність. Так само здійснювалася додаткова перевірка й ув’язка конструктивних елементів між собою з подальшим узгодженням з розробниками проекту КМ.

Результатом роботи стали виробничі / робочі креслення, монтажні креслення, файли даних для автоматичних ліній і BIM моделі. Застосування Tekla Structures дозволило уникнути великої кількості конфліктів і перетинів при виробництві та монтажі металоконструкцій.

Комплекс з виробництва етилену ЕП-600. Металоконструкції промислової етажерки.

Проект розроблений компанією ТОВ «ДАТА-СПМ»

Тепер проект ДАТА-СПМ переходить на глобальний етап конкурсу Tekla Global BIM Awards, в якому візьмуть участь кращі BIM-проекти з усього світу. Вітаємо переможця і бажаємо перемоги ДАТА-СПМ в глобальному змаганні!

Підтримуйте українські проекти на Tekla Global BIM Awards. Слідкуйте за додатковою інформацією. Вболіваємо за наших!

Щоб купити підписку на програмне забезпечення Tekla Structures, звертайтеся до менеджерів відділу продажів АРКАДА, авторизованого реселлера Trimble, за телефонами:

380 44 502-33-35   |   +380 68 990-45-86   Kyivstar   |   +380 95 026-70-90   Vodafone

або за e-mail:common@arcada.com.ua