Меню Закрити

Порівняння можливостей Revit MEP і AutoCAD Plant3D. 19 листопада об 11:00 (EEST, UTC + 3) Вебінар

ПрАТ «Аркада», золотий партнер компанії Autodesk, запрошує Вас взяти участь у вебінарі, присвяченому порівнянні платформ Autodesk Revit і AutoCAD Plant 3D toolset для вирішення завдань проектування трубопровідних систем різного призначення.

У той час, коли більшість користувачів кажуть про застосування BIM технології інформаційного моделювання, і платформа Autodesk Revit у всіх на вустах, результатом багатьох проектів, як і раніше, залишається комплект документації у вигляді креслень.

Багато користувачів все ще працюють в AutoCAD, який продовжує еволюціонувати, і представляє зараз платформу з семи продуктів.

У лінійці продуктів компанії Autodesk є програми з здавалося б однаковим або дуже близьким функціоналом – такі як Revit (MEP) і AutoCAD Plant3D toolset. І та й інша програма, дозволяє проектувати трубопровідні системи, але, як то кажуть, диявол криється в деталях.

Саме про ці деталі, тонкощі, плюси і мінуси ми з вами і спробуємо розібратися на нашому вебінарі. Постараємося порівняти непорівнянне та остаточно розібратися, який саме продукт більше підходить під ваші запити, потреби і можливості.

В ході вебінару буде розглянуто основний функціонал програм: побудова 3D-моделей трубопровідних систем, створення окремих елементів й устаткування, поговоримо про розрахункові можливості платформ, також торкнемося питання генерування креслень та побудови схем. Приділимо особливу увагу питанню отримання специфікацій та створення бази (бібліотеки) елементів.

Мал.1. Побудова 3D-моделі трубопровідної систем в AutoCAD Plant 3D toolset

Мал.2. Побудова 3D-моделі трубопровідної систем в Autodesk Revit.

Запрошуємо інженерів-технологів та інженерів-сантехніків приєднатися до нашого заходу. По закінченню вебінару у Вас буде можливість задати питання нашим фахівцям.

Ведучий і доповідач

Лопатин Эдуард ЮрьевичЛопатин Едуард Юрійович

ЗАХІД ЗАВЕРШЕНО

19 листопада 2020

11:00 за Києвом

Участь у вебінарі безкоштовна. Після реєстрації на Ваш e-mail буде надіслано повідомлення з інструкціями щодо участі у вебінарі.

АРКАДА візьме участь XIX Міжнародному промисловому форумі, який відбудеться в Києві з 24 по 27 листопада 2020 року. Запрошуємо Вас відвідати наш стенд, на якому будуть представлені CAD / CAM / CAE-рішення компаній Autodesk, Solidworks і Altair. У безперервному режимі буде проводитися демонстрація можливостей CAD / CAM-систем для автоматизації програмування верстатів з ЧПУ: PowerMILL, FeatureCAM і MasterCAM.

До зустрічі в Києві 24-27 листопада за адресою: Міжнародний Виставковий Центр, Броварський проспект 15, ст. м. Лівобережна.