Меню Закрити

Аркада, авторизований партнер компанії Altair, надає безкоштовний доступ до рішень SolidThinking і навчальних ресурсів.

Почніть проектувати з Altair на підставі імітаційного аналізу і розрахунків

“Працюйте вдома” з рішеннями Altair для імітаційного аналізу і розрахунків

Запит тимчасових ліцензій

Під час поточної кризи COVID-2019 клієнти і потенційні користувачі, що працюють віддалено з дому, можуть активувати програмне забезпечення Altair SolidThinking на 60 днів і навчитися моделювати вироби на підставі даних імітаційного аналізу і розрахунків.

Щоб запросити і навчитися рішенням Altair для проектування, на підставі симуляції та розрахунків, виконайте наступні прості дії:

Імітаційне моделювання

Симуляція більше не використовується тільки для простої перевірки та аналізу працездатності на заключній стадії процесу проектування. Для того щоб залишатися конкурентоспроможними, і в той же час розширювати можливості для інновацій, імітаційне моделювання має стимулювати весь процес проектування, починаючи з ранньої стадії розробки концепції і закінчуючи виробництвом.

Як інженери Ви можете вибирати з наступних рішень в області імітаційного моделювання на вибір:

  • Inspire є найпотужнішим і простим у використанні рішенням в області генеративного проектування, оптимізації топології і швидкого моделювання для інженерів-проектувальників, яке дає користувачам можливість швидко створювати і досліджувати конструктивно ефективні концепції. Використання імітаційного моделювання за допомогою таких інструментів, як Inspire, вже на ранній стадії стає необхідним стимулом для інновацій, і допомагає багатьом провідним компаніям галузі досягти цільових показників за якістю, вартістю та термінами виробництва.
  • Altair SimLab sT– це процесно-орієнтоване мультидисциплінарне середовище імітаційного моделювання для точного аналізу продуктивності складних зборок. Багатофункціональна фізика, включаючи розрахунки на міцність, тепло- і гідродинаміку, може бути легко налаштована за допомогою високоавтоматизованих задач моделювання, що дозволяє значно скоротити час, що витрачається на створення кінцево-елементних моделей і інтерпретацію результатів.
  • Продуктова лінійка solidThinking manufacturing включає в себе інструменти моделювання для оптимізації всього виробничого процесу лиття, екструзії металу та полімерів, формування листового металу, адитивного виробництва (3D-друк) і багато чого іншого. Користувачі мають можливість перевіряти проекти на ранніх стадіях виробничого процесу за допомогою простого і зручного у використанні програмного забезпечення для імітації та симуляції процесів.
  • SimSolid– це революційна технологія моделювання для проектувальників, інженерів і аналітиків, яка за лічені хвилини виконує аналіз на міцність повнофункціональних CAD-зборок. Вона не потребує підготовки геометрії й побудови сітки: дві найбільш трудомісткі задачі, що вимагають великих знань і досвіду, та виконуються в рамках звичайних розрахунків на міцність. В реальних умовах можна швидко змоделювати кілька сценаріїв проектування. Можуть використовуватися ранні CAD-моделі в будь-якому розповсюдженому форматі.

Зацікавлені в тестуванні рішень Altair Simulation-Driven Design?

Запитайте повнофункціональну пробну версію.

Запит тимчасових ліцензій