Меню Закрити

Партнерство Autodesk з Weta Digital: інструменти Weta Digital для Autodesk Maya

Хмарний сервіс WetaM дозволить використовувати власні інструменти Weta Digital з програмним забезпеченням Autodesk Maya.

Неможливо вибрати улюблений світ, створений неймовірними художниками Weta Digital. У фільмі “Аватар” пишні ландшафти Пандори і її народ На’ві захоплюють дух. У трилогії “Володар кілець” Ви губитеся в епічних пейзажах з фантастичними істотами Середзем’я. А недавно ми захоплювалися переробленим Степпенвульфом з фільму Зака Снайдера “Ліга справедливості”.

Ці кінематографічні ідеї забезпечуються фірмовими інструментами Weta Digital для створення візуальних ефектів. Відомі своїми технологічними інноваціями, заснованими на великих дослідженнях і розробках, інструменти Weta Digital для створення VFX і анімації створюються і використовуються виключно штатними художниками студії. Але скоро все зміниться.

Компанія Autodesk дуже рада співпрацювати з Weta Digital, щоб надати їх передові технології і творчо-виробничий процес художникам у всьому світі через WetaM – перший в галузі конвеєр візуальних 3D-ефектів, доступний у вигляді хмарного сервісу. Побудований на базі відкритого API Maya, WetaM об’єднує ексклюзивні інструменти студії і робить їх доступними через хмарний сервіс, який працює по підписці.

З WetaM художники отримають доступ до унікального візуального дизайну і автоматизації робочого процесу, які допомогли створити деякі із знакових моментів 8-го сезону “Ігри престолів” і оживити велетнів в екранізації роману Роальда Дала “BFG”.

Сьогоднішній анонс – один з багатьох для підрозділу Autodesk Entertainment & Media Solutions з початку цього року. За останні кілька років попит на захоплюючі візуальні історії та контент різко виріс, і в подальшому він буде тільки рости. Тим часом, віддалена робота і скорочення чисельності знімальних груп під час пандемії прискорили зміни в способах виробництва кіно і телебачення. Творці контенту відчувають дедалі більший тиск, яке вимагає від них більше, краще і за менший час.

Інновації – це не тільки вдосконалення крутих трюків, на які здатні наші інструменти. Це також спрощення доступу людей до потужних технологій. Ми постійно впроваджуємо інновації, які допомагають нашим клієнтам вирішувати складні завдання і використовувати нові можливості.

Цієї осені WetaM вийде в закритій бета-версії. Для отримання додаткової інформації про WetaM відвідайте сайт www.weta-m.com

Купити Autodesk Maya, телефонуйте:

+380445023335 або +380950267090

Додаткові пристрої: