Меню Закрити

ОНЛАЙН-ЛЕКЦІЯ. Використання результатів лабораторних випробувань грунтів при їх моделюванні в Midas GTS NX. 9 червня о 11:00 (EEST, UTC + 3)

ПрАТ «Аркада», авторизований реселлер компанії Мідас в Україні, запрошує взяти участь в онлайн-лекції «Використання результатів лабораторних випробувань ґрунтів при їх моделюванні в Midas GTS NX».

midas GTS NX – охоплює весь спектр інженерно-геотехнічних проектів, включаючи розрахунки глибоких котлованів з різними варіантами кріплення, тунелів складної форми, розрахунки консолідації та фільтрації, а також розрахунки на динамічні впливи та стійкість.

 

Онлайн-лекція буде присвячена наступним питанням:

  • Основні принципи цифрового ґрунтознавства.
  • Інноваційні методи визначення параметрів моделей ПК MIDAS GTS NX.
  • Оснащення сучасної геотехнічної лабораторії.
  • Основи динамічних випробувань ґрунтів.
  • Визначення вхідних параметрів моделі HSS методом циклічних тривісних стиснень. Технологія контролю процесів сейсморозрідження і віброповзучості ґрунтів. Зіставлення результатів динамічних випробувань ґрунтів і результатів кінцево-елементного моделювання.
  • Дослідження демпфуючих властивостей ґрунтів методом резонансної колонки. Визначення параметрів G0 та γ0,7 моделі HSS в режимі резонансу. Визначення коефіцієнтів Релея. Особливості проведення експерименту в діапазоні «microstrain». Порівняльний аналіз методик динамічних випробувань.

Ви зможете ознайомитися з обладнанням сучасної лабораторії та інноваційними методиками проведення випробувань, а також задати питання.

midas-lab

 

Лекцію проведуть фахівці АТ «МОСТДОРГЕОТРЕСТ».

 

ДИВИТИСЯ

Коли: 9 червня 2020

Початок: 11:00 за Києвом

Участь у вебінарі безкоштовна.
Після реєстрації на Ваш e-mail буде надіслано повідомлення з інструкціями щодо участі у вебінарі.