Меню Закрити

Новини та оновлення політики життєвого циклу ПЗ Tekla

Новини Trimble

 

Робота з ПЗ Tekla в режимі блекаута для українських користувачів

Компанія Trimble готова підтримати українських клієнтів в особливих обставинах перебоїв з інтернетом і подачею електроенергії. Рішення полягає в тимчасовій заміні ліцензій Online на ліцензії FlexNet.

Клієнти з чинними online-ліцензіями отримають FlexNet-ліцензію Tekla Structures тієї ж конфігурації. Зміна типу виконання на FlexNet не змінює продукт, функції або поведінку продукту. Інакше кажучи: умови контракту і продукти залишаються колишніми, змінюється тільки спосіб управління і доставки ліцензій.

Звертаємо Вашу увагу, що аналога FlexNet для платформ Model Sharing або Trimble Connect не існує. У разі заміни Ваших ліцензій на FlexNet відповідні online-ліцензії буде призупинено.

При необхідності звертайтеся до Вашого авторизованого реселлера – компанії Аркада.

Оновлення політики життєвого циклу ПЗ Tekla

Оновлено політику життєвого циклу програмного забезпечення Tekla та опубліковано на сайті tekla.com разом з оголошеннями про закінчення терміну служби ПЗ. Політика дає загальну інформацію про основні принципи підтримки комерційних версій ПЗ Tekla і Recommended Age у виробничому використанні. Фундаментальне обґрунтування цієї політики і наполеглива рекомендація клієнтам підтримувати нові версії – це можливість підтримувати безпеку даних, управляти залежностями і технічними особливостями в наших продуктах Tekla, онлайн-сервісах і не тільки.

Читати докладно >>

Оголошення про закінчення терміну служби версій ПЗ Tekla

31 грудня 2022 року закінчується підтримка BIM-платформою Tekla Model Sharing версій 21.0, 21.1, 2016 і 2016i програмного забезпечення Tekla Structures. Це означає, що всі клієнти, які все ще працюють із проєктами, створеними в цих старих версіях Tekla Structures, на платформі Tekla Model Sharing, повинні перейти на новішу версію ПЗ Tekla Structures. Крім того, неактивні проєкти, створені на старих версіях, необхідно буде заархівувати в іншому місці, щоб зберегти доступ до них у майбутньому.

Відповідно до політики життєвого циклу програмного забезпечення Tekla, зберігатимуться щонайменше чотири останні основні версії Tekla Structures, сумісні з BIM-платформою Tekla Model Sharing.

Повну інформацію дивіться на сторінці оголошень про закінчення терміну служби.

Щоб купити підписку на програмне забезпечення Tekla Structures і Trimble Connect звертайтеся до менеджерів відділу продажів АРКАДА, авторизованого реселлера Trimble, за телефонами:

380 44 502-33-35   |   +380 68 990-45-86   Kyivstar   |   +380 95 026-70-90   Vodafone

або написавши нам на e-mail: common@arcada.com.ua