Меню Закрити

Нові версії AutoCAD 2024 та AutoCAD LT 2024 флагманської лінійки САПР від Autodesk. Машинне навчання та аналітика дій, розумні блоки та AutoLISP для AutoCAD LT і AutoCAD Web – проєктуйте для вирішення сучасних і майбутніх задач!

Нові версії AutoCAD 2024 та AutoCAD LT 2024 флагманської лінійки САПР від Autodesk. Проєктуйте для вирішення сучасних і майбутніх задач!

Нові версії AutoCAD 2024 та AutoCAD LT 2024 флагманської лінійки САПР від Autodesk. Проєктуйте для вирішення сучасних і майбутніх задач!

Сьогодні компанія Autodesk анонсує нові версії AutoCAD 2024 та AutoCAD LT 2024 своєї флагманської лінійки САПР для будівельної, виробничої та проєктної галузей.

Прискорення Вашої творчості

AutoCAD відкриває користувачам шлях до нових ідей і автоматизації, використовуючи допоміжну технологію машинного навчання для вдосконалення робочих процесів 2D- і 3D-проєктування.

Налаштування до Ваших галузевих потреб

Ваші організації можуть налаштувати AutoCAD для своїх галузевих потреб за допомогою спеціалізованих наборів інструментів, інтерфейсів API і тисяч додатків сторонніх розробників з магазину додатків Autodesk.

Об’єднаний досвід проєктування

Autodesk створює екосистему провідного програмного забезпечення для проєктування та технологічних партнерів, що дозволяє підключати AutoCAD до робочих процесів в Revit, Civil 3D і Inventor. Безпечно й надійно обмінюйтесь кресленнями й коментуйте їх на настільних, веб- і мобільних пристроях.

Інформація про роботу з файлами проєкту

Будьте в курсі актуальних змін у файлах і отримуйте доступ до них протягом усього життєвого циклу проєкту з деталями багатокористувацької діяльності в DWG-файлі, що майже не вимагає налаштування файлів на локальних, локальних і хмарних серверах.

Інтелектуальні блоки: Заміна

Інтелектуальна заміна блоків допомагає швидко знаходити потрібні блоки, замінюючи один або кілька блоків за допомогою пропозицій на основі машинного навчання, нещодавно використаних блоків і ручного вибору блоків-замінників.

Розумні блоки: Розміщення

Інтелектуальне розміщення блоків дозволяє автоматично розміщувати блоки на кресленні на основі того, куди ви вставляли їх раніше у файлі DWG, зменшуючи кількість кліків і заощаджуючи ваш час.

Оновлення пов’язаних документів

Прискорюйте крос-платформні робочі процеси внесення змін у проєкт завдяки розширеним можливостям машинного навчання та суттєвому покращенню досвіду. Діліться кресленнями та коментуйте їх безпечно і надійно на настільних, веб- та мобільних пристроях.

Нові можливості AutoCAD 2024

 • Трасування
  Додавання нотаток і позначок про зміни в проєкті без внесення змін до наявного креслення з настільного AutoCAD, а також із веб-додатків і мобільних додатків.
 • Менеджер наборів аркушів
  Менеджер наборів аркушів тепер дає змогу відкривати набори аркушів швидше, ніж будь-коли раніше. Використання хмарної платформи Autodesk дає змогу швидше і безпечніше надсилати і відкривати набори аркушів партнерам по команді.
 • Імпорт розмітки та допомога в розмітці
  Імпорт відгуків і внесення змін у креслення автоматично під час спільної роботи з колегами та рецензентами без додаткових етапів креслення.
 • Плаваючі вікна
  Прибирайте вікна креслень, щоб відобразити їх поруч або на кількох моніторах без відкриття іншого екземпляра AutoCAD.
 • Функція Count
  Функція Count автоматизує підрахунок блоків або об’єктів у вибраній ділянці або в усьому кресленні з меню для виявлення помилок і навігації по підрахованих об’єктах.

Нові можливості AutoCAD LT 2024

 • AutoLISP
  Тепер Ви можете використовувати AutoLISP в AutoCAD LT. Оптимізуйте свої робочі процеси та забезпечте дотримання стандартів САПР за допомогою автоматизації. Використовуйте тисячі раніше написаних програм, створених для використання в програмах на базі AutoCAD. Підтримує типи файлів LSP, FAS і VLX.

Спеціалізовані набори інструментів в AutoCAD 2024

У підписку на AutoCAD включено сім спеціалізованих наборів інструментів для архітектури, машинобудівного проєктування, 3D-картографії тощо.

 • Під час семи досліджень користувачі підвищили продуктивність праці в середньому на 63%* при виконанні завдань з використанням спеціалізованих наборів інструментів AutoCAD.
 • Доступ до бібліотек із 750 000+ символів, деталей і компонентів деталей.
 • Автоматизуйте поверхові плани, розрізи, ескізи та багато іншого.

Оптимізована спільна робота

З підпискою на AutoCAD Ви можете редагувати свої креслення в будь-який час і в будь-якому місці.

 • Перегляд, редагування, зауваження та обмін кресленнями практично з будь-якого пристрою.
 • Робіть свої оцінки та зміни проєкту в польових умовах, так Ви забезпечите швидкий зворотний зв’язок і спільну роботу в режимі реального часу.
 • Легко додавати блоки, працювати з шарами і виконувати вимірювання, де б Ви не знаходилися.
 • Доступ до актуальних робочих файлів в AutoCAD і хмарному сховищі.

Оновіть сьогодні Ваш AutoCAD або AutoCAD LT до нової 2024 версії! Працюйте розумніше, а не більше.

Вибираючи АТ «АРКАДА» – золотого партнера компанії Autodesk,
ви набуваєте помічника для реалізації своїх ідей

Купити програму AutoCAD і отримати додаткову інформацію про програмне забезпечення Autodesk, Ви можете за телефонами:

+380 44 502-33-35 | +380 93 540-05-25 Lifecell  | +380 68 990-45-86 Kyivstar (WhatsApp, Telegram)   

або написавши на e-mail: common@arcada.com.ua