Меню Закрити

Вийшла нова версія 2022 програмного продукту Tekla Structures, за допомогою якої Ви будуватимете більш екологічні споруди та підтримуватимете стійке будівництво

Нова версія Tekla Structures 2022

Представляємо Вам нову версію 2022 програмного продукту Tekla Structures, за допомогою якої Ви будуватимете більш екологічні споруди та підтримуватимете стійке будівництво.

Використовуйте автоматизацію для прискорення спільної роботи, скорочення термінів виконання проектів, забезпечення більш плавних робочих процесів та прийняття ефективних рішень за допомогою Tekla Structures 2022.

Покращені робочі процеси забезпечують раннє прийняття рішень, швидку спільну роботу та скорочення графіків під час виробництва поза будівельного майданчика.

Оцініть нову еру зручності – зміните підхід до будівництва за допомогою передових безпаперових робочих процесів та високоавтоматизованого виробництва.

Робочі креслення у Tekla Structures 2022

РОБОЧІ КРЕСЛЕННЯ

Створюйте креслення окремих деталей, збірок та ЗБ елементів більш ефективно

Розширюючи можливості продукту Tekla Structures, версія Tekla Structures 2022 забезпечує більш ефективний і простий спосіб створення креслень збірок для замовників металевих і збірних конструкцій.

Робочі креслення – це новий, більш ефективний та зручний спосіб створення креслень окремих деталей, збірок та ЗБ елементів. Це поєднання існуючих інструментів та нової функціональності, що зменшує обсяг одноманітної роботи у процесі створення креслень.

Новинкою є покращені можливості управління процесом створення, що дозволяють вибирати налаштування для кожного окремого об’єкта моделі або найбільш підходящий шаблон креслення, автоматично виявлений у поточній моделі.

  • Автоматичний вибір найбільш відповідного креслення у поточній моделі
  • Масове створення креслень одним кліком з використанням шаблонів креслень або збережених налаштувань.
  • Спрощений технологічний процес та інтерфейс користувача.
  • Гнучке управління методами створення.

Можливість створення креслень для всіх об’єктів у збірці або ЗБ елементі.

КРЕСЛЕННЯ

Швидке створення креслень та візуалізація

Візуалізуйте свої креслення швидше, ніж будь-коли. Тепер ви можете створювати креслення швидко, як у CAD-системах, завдяки покращеному панорамуванню та масштабуванню.

Швидке створення креслень в Tekla Structures 2022

Арматурні збірки в Tekla Structures 2022

АРМАТУРНА ЗБІРКА

Новий тип об’єкта армування – арматурна збірка

У Tekla Structures 2022 з’явилася арматурна збірка – тип об’єкту армування, що поєднує будь-які типи об’єктів армування. В арматурні збірки також можна включати збірки і таким чином додавати муфти, кінцеві анкери та інші деталі як зборочні вузли. Арматурні збірки зручно використовувати, наприклад, при моделюванні готових арматурних каркасів.

УПРАВЛІННЯ ВІДСТАННЮ МІЖ АРМАТУРНИМИ СТЕРЖНЯМИ

Характеристики кроку наборів арматури

Характеристики кроку наборів арматури тепер схожі на властивості груп арматури. Ці властивості доступні на панелі властивостей розділу Розподіл, який замінив попередній розділ Характеристики кроку.

Тепер у разі вибору одного або декількох наборів арматури та однієї або декількох груп арматури можна одночасно змінювати їх властивості кроку, оскільки використовуються ті самі властивості.

Одні й самі властивості кроку також доступні для другорядних напрямних і модифікаторів властивостей набору арматури.

Характеристики кроку наборів арматури в Tekla Structures 2022

Армування складної геометрії в Tekla Structures 2022

Армування складної геометрії в Tekla Structures 2022

АРМУВАННЯ СКЛАДНОЇ ГЕОМЕТРІЇ

Армування криволінійних поверхонь складних бетонних конструкцій

За допомогою нової функції поверхні ділянки можна автоматично створювати набори арматури у бетонних деталях незалежно від складності форми. Поверхні ділянок можуть бути криволінійними або плоскими, що дозволяє легко та ефективно армувати криволінійні чи складні бетонні конструкції. У цьому процесі використовуються автоматично створені горизонтальні та вертикальні шари, які можна редагувати за допомогою стандартних команд.

ВІЗУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ МОДЕЛЕЙ

Нові режими візуалізації опорних моделей

У Tekla Structures 2022 тепер можна керувати візуалізацією опорної моделі та моделі-накладання незалежно від деталей та компонентів.

За допомогою нових варіантів візуалізації легше досягти бажаної візуалізації моделі. Відокремивши візуалізацію опорної моделі від візуалізації компонента, тепер можна чітко визначити, які об’єкти знаходяться в опорній моделі, а які у компоненті.

Візуалізація опорних моделей в Tekla Structures 2022Візуалізація опорних моделей в Tekla Structures 2022

На вкладці Вид з’явилися нові команди стрічки для візуалізації опорної моделі.

Каркасне зображення

Прозоре зображення

Візуалізоване зображення

Показати лише опорні об’єкти

Tekla Structures 2022. Експорт у формат IFC4Tekla Structures 2022. Експорт у формат IFC4

Нова функціональність експорту у формат для обміну BIM даними

У Tekla Structures 2022 під час експорту до IFC4 можна додавати нові дані виробництва та об’єктів, створені для арматурних зборок. Тепер підтипи доступні на панелі властивостей, що надає додаткові можливості для класифікації при експорті в IFC4. Додана можливість експорту до IFC4 для мостів — цифрові робочі процеси на основі моделей для проектування та будівництва мостів.

BRIDGE CREATOR ДЛЯ ПРОЕКТУВАННЯ МОСТІВ

Підтримка складної геометрії

Розширення Bridge Creator покращило варіацію парабол. Тепер поздовжня варіація параболи дозволяє створювати більш складні геометричні елементи. Проектувальники мостів отримали можливість створювати параболи, у яких профіль варіюється протягом довжини на основі параболічних рівнянь.
Детальніше >>

Tekla Structures 2022. Підтримка складної геометрії для проектування мостівTekla Structures 2022. Підтримка складної геометрії для проектування мостів

Tekla Structures 2022. Створення перерізів на будь-якому лінійному кресленні мостуTekla Structures 2022. Створення перерізів на будь-якому лінійному кресленні мосту

BRIDGE CREATOR ДЛЯ ПРОЕКТУВАННЯ МОСТІВ

Створення перерізів на будь-якому лінійному кресленні мосту

Тепер можна створити вид перерізу на будь-якому визначеному напрямку. Це можна використовувати на найпоширеніших кресленнях загального виду всього мосту. Цей переріз або висотну позначку можна виконати по будь-якій лінії, навіть за клотоидами або вигнутими полікривими.

ОБМІН ДАНИМИ ДЛЯ ПРОЕКТУВАЛЬНИКІВ АВТОМОБІЛЬНИХ І ЗАЛІЗНИХ ДОРІГ

Зручне надання доступу до даних за допомогою Quadri Connector

Новий з’єднувач між Tekla Structures та Quadri забезпечує безперебійний двонаправлений обмін даними для проектувальників автомобільних та залізних доріг. Завжди можна використовувати останнє вирівнювання дороги чи огорожі, а також надавати доступ до свого мосту у центральній моделі Quadri.

Tekla Structures 2022. Обмін даними для проектувальників автомобільних і залізних дорігTekla Structures 2022. Обмін даними для проектувальників автомобільних і залізних доріг

Tekla Structures 2022. Динамічна оцінка викидів вуглекислого газуTekla Structures 2022. Динамічна оцінка викидів вуглекислого газу

ДИНАМІЧНА ОЦІНКА ВИКИДІВ ВУГЛІКІСЛОГО ГАЗУ

Створення екологічно безпечних проектів за допомогою динамічної оцінки викидів вуглекислого газу

Використовуйте новий вбудований калькулятор викидів вуглекислого газу Embodied Carbon Calculator у Tekla Structures 2022 для оцінки впливу вашого проекту на навколишнє середовище. Оперативно порівнюйте різні варіанти конструкцій за допомогою засобу динамічних розрахунків, а потім отримайте сертифікований звіт про вуглецевий слід за допомогою OneClick LCA

РОЗРОБКА КОРИСТУВАЦЬКИХ КОМПОНЕНТІВ ЗА ДОПОМОГОЮ GRASSHOPPER

Розробка компонентів користувача за допомогою візуальних сценаріїв

Модуль Grasshopper Component у Tekla Structures 2022 виглядає та працює як звичайний компонент Tekla, але може запускати будь-яке визначення Grasshopper у фоновому режимі, щоб створювати об’єкти у Tekla. Почніть розробляти компоненти Tekla за допомогою візуальних сценаріїв.

Tekla Structures 2022. Розробка користувацьких компонентів за допомогою GrasshopperTekla Structures 2022. Розробка користувацьких компонентів за допомогою Grasshopper

Tekla Structures 2022. Сумісність із програмами для розрахунків будівельних конструкцій Tekla Structures 2022. Сумісність із програмами для розрахунків будівельних конструкцій

СУМІСНІСТЬ З ПРОГРАМАМИ ДЛЯ РОЗРАХУНКІВ БУДІВЕЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ

Експорт моделі в системи ETABS, SAP2000, ROBOT и STAAD.

Тепер інженери-конструктори Tekla Structures можуть користуватися ефективними робочими процесами. Ви можете експортувати моделі для розрахунку за допомогою оновлених посилань на наступні рішення: ETABS, SAP2000, ROBOT и STAAD.

Купити програму Tekla Structures і отримати додаткову інформацію про програмне забезпечення Tekla, Ви можете за телефонами:

380 44 502-33-35   |   +380 68 990-45-86   Kyivstar   |   +380 95 026-70-90   Vodafone

або написавши нам на e-mail:common@arcada.com.ua

АРКАДА, авторизований реселлер Trimble Solutions Corporation, пропонує покупцям програми Tekla Structures:

  • Краща ціна Tekla Structures в Україні
  • Електронна поставка Trimble ліцензії Tekla Structures
  • Консультація по установці
  • Навчання Tekla Structures. Базовий курс Tekla Structures: проектування і деталювання металоконструкцій; проектування і деталювання збірних залізобетонних виробів
  • Впровадження BIM технологій