Меню Закрити

Нетрадиційні альянси та цільова консолідація гравців будівельного ринку для доповнення досвіду

Компанія Delloite в своєму «Прогнозі розвитку галузі машинобудування та будівництва на 2021 рік» виділила п’ять трендів для будівельної галузі. Одним з яких є активізація взаємодії між компаніями будівельної галузі: створення ними нетрадиційних альянсів, цільова консолідація для доповнення досвіду. Розвиток української індустрії цілком відображає світові тенденції і існує нагальна потреба в стратегічному партнерстві та взаємодії гравців будівельної галузі. Так в рамках виставки АКВАТЕРМ, об’єднанням «The WALL – будівельники України» був організований унікальний майданчик WallHub, який став платформою для обміну досвідом та інноваціями між провідними організаціями України.

Платформа WallHub на виставці Акватерм

Ми, Аркада, із задоволенням взяли участь в роботі платформи Wall Hub, де Едуард Лопатин розповів про переваги BIM проектування внутрішніх інженерних мереж в програмі MagiCAD for Revit та про хмарні бібліотеки сімейств MagiCloud, в яких є більш ніж 1000000 сімейств обладнання та інших елементів від більшості європейських і світових виробників.

Переваги BIM проектування внутрішніх інженерних мереж в програмі MagiCAD for Revit

Сімейства доступні для скачування і завантаження, та налаштовані для роботи в проектах в програмі MagiCAD for Revit. Крім цього було порушено тему взаємодії з експертизою в розрізі застосування BIM-технології та діючих норм і правил оформлення проектної документації.

Едуард Лопатин про хмарні рішення для віддаленої взаємодії проектних і будівельних команд

Живий відгук знайшла серед учасників тема хмарних рішень для віддаленого взаємодії проектних і будівельних команд.

Цілий день живого спілкування показав, що для компаній будівельної галузі, сьогодні як ніколи важливо, щоб всі інвестиції в технології і персонал приносили цінність і окупалися. У зв’язку з цим підвищується роль компаній, які можуть забезпечити Вашому бізнесу швидкий перехід на новий рівень технологій і робочих процесів, і ми готові стати Вашими провідниками в світ нових технологій і інновацій.