Меню Закрити

Відбувся MEETUP # 1 архітектурного студентського конкурсу STEEL FREEDOM 2021

В кінці вересня в Києві відбулася перша зустріч команд студентів, що беруть участь в STEEL FREEDOM 2021, з замовниками проектів, партнерами конкурсу та організаторами.

На зустрічі представник компанії АРКАДА, авторизованого реселлера Trimble Solutions Corporation, Володимир Яловенко виступив перед учасниками конкурсу і розповів про умови участі в команд в номінації Trimble, в якій буде відібраний найкращий конкурсний проект із застосуванням рішень Tekla Stuctures. Компанія Trimble протягом семи років виступає офіційним партнером конкурсу та надає студентам навчальні відео і безкоштовний доступ до Tekla Campus для виконання конкурсних проектів.

У свою чергу АРКАДА протягом усього конкурсу консультує команди і допомагає правильно використовувати інструменти автоматизованого проектування Tekla Structures і технології BIM. Для швидкого старту на нашому youtube каналі створені відео, які допоможуть спільній роботі архітекторів і конструкторів.

Ми вдячні Українському центру сталевого будівництва, який вже багато років надає можливість студентам втілювати свої сміливі ідеї та створювати знакові проекти зі сталі, за прекрасну організацію конкурсу.

Докладніше про умови участі та реєстрацію читайте на сайті STEEL FREEDOM 2021

Бажаємо успіхів усім учасникам!

Щоб купити підписку на програмне забезпечення Tekla Structures, звертайтеся до менеджерів відділу продажів АРКАДА, авторизованого реселлера Trimble, за телефонами:

380 44 502-33-35   |   +380 68 990-45-86   Kyivstar   |   +380 95 026-70-90   Vodafone

або за e-mail:common@arcada.com.ua