Меню Закрити

MasterCAM. Програмування нових типів параболічних фрез. 5 листопада об 11:00 (EEST, UTC + 3)

Ми продовжуємо серію вебінарів про технології, які забезпечують ефективну організацію сучасного машинобудівного виробництва і запрошуєм Вас взяти участь у вебінарі «MasterCAM. Програмування нових типів параболічних фрез ».

Сьогодні, разом з підвищенням продуктивності металообробного устаткування відбувається бурхливий розвиток металорізального інструменту. Прикладом цього є розширення застосування параболічних фрез, що дозволяє економити до 80% часу, в порівнянні зі звичайними сферичними фрезами.

Така ефективність забезпечується за рахунок збільшеного кроку між проходами, збереження високої чистоти поверхні і зменшеного зносу інструменту. Головна область застосування даного типу фрез – чистові операції для поверхонь складної форми: турбобудування, штампи, прес-форми, вироби з підвищеною якістю поверхні, наприклад, медичного призначення.

Однак застосування таких інструментів, підвищує вимоги до використовуваної CAM-системі, яка повинна коректно враховувати геометрію параболічних фрез і оптимізувати стратегію обробки.

Інноваційна технологія Mastercam Accelerated Finishing дозволяє вирішувати такі завдання. Співпрацюючи з кращими виробниками інструментів в галузі, MasterCAM в повній мірі використовує переваги цих нових конструкцій інструментів, що ми і продемонструємо на вебінарі.

На вебінарі ми розглянемо:

  • Функціональні можливості MasterCAM.
  • Технологія прискореної чистової фрезерної обробки.
  • Застосування параболічних фрез з конічною, каплевидною, бочкоподібною і лінзоподібною геометрією.
  • Порівняння часу обробки деталі складної форми з використанням параболічної і сферичної фрез.

Запрошуємо Вас і Ваших колег до участі в вебінарі. По закінченню у Вас буде можливість задати питання нашим фахівцям.

  Ведучий і доповідач

Тинкалюк Дмитро АнатолійовичТинкалюк

ЗАХІД ЗАВЕРШЕНО

АРКАДА візьме участь XIX Міжнародному промисловому форумі, який відбудеться в Києві з 24 по 27 листопада 2020 року. Запрошуємо Вас відвідати наш стенд, на якому будуть представлені CAD / CAM / CAE-рішення компаній Autodesk, Solidworks і Altair. У безперервному режимі буде проводитися демонстрація можливостей CAD / CAM-систем для автоматизації програмування верстатів з ЧПУ: PowerMILL, FeatureCAM і MasterCAM.

До зустрічі в Києві 24-27 листопада за адресою: Міжнародний Виставковий Центр, Броварський проспект 15, ст. м. Лівобережна.