Меню Закрити

MasterCAM Mill-Turn – легке програмування складних токарно-фрезерних верстатів. 22 грудня об 11:00 (EEST, UTC + 3) Вебінар

ПрАТ «Аркада», авторизований партнер компанії CNC Software, запрошує Вас взяти участь у вебінарі про програмування складних токарно-фрезерних оброблювальних центрів за допомогою програмного забезпечення MasterCAM.

Ми продовжуємо серію вебінарів про технології, які забезпечують ефективну організацію сучасного машинобудівного виробництва.

Сьогодні для розвитку виробництва необхідно підвищувати швидкість виготовлення і якість продукції, що випускається.

Для цього підприємства починають використовувати складне устаткування. Наприклад, виробники в області металообробки переходять на використання складних токарно-фрезерних оброблювальних центрів.

Це дозволяє підприємству скоротити час на виготовлення деталі за рахунок зменшення часу на створення керуючої програми, установку деталі, наладку верстата тощо. А відсутність переустановлень деталі з одного верстата на інший підвищує точність і якість продукції.

MasterCAM Mill-Turn дозволить вам з легкістю і без побоювань програмувати складні токарно-фрезерні верстати. Менеджер синхронізації в комбінації із засобами симуляції Mastercam, дозволяють імітувати на комп’ютері роботу всього верстата. Це робить можливим безпечну координацію операцій по осях для ведення одночасної багатоосьової обробки.

На вебінарі ми розглянемо:

  • Автоматичне налаштування роботи.
  • Інтелектуальні траєкторії.
  • Графічну синхронізацію між шпинделями та револьверними головками.
  • Точну візуалізацію повної моделі верстата.

Запрошуємо Вас і Ваших колег до участі в вебінарі. По закінченню у Вас буде можливість задати питання нашим фахівцям.

  Ведучий і доповідач:

Тинкалюк

Тинкалюк Дмитро Анатолійович

ЗАХІД ЗАВЕРШЕНО