Меню Закрити

Майстер-клас для студентів: Моделювання і оформлення вузлів з’єднання металевих елементів в Tekla Structures. 19 жовтня о 16:00 (EEST, UTC + 3)

Майстер-клас для студентів: Моделювання і оформлення вузлів з’єднання металевих елементів в Tekla Structures

ПрАТ «Аркада», авторизований партнер корпорації Trimble, запрошує студентів, учасників конкурсу Steel Freedom, взяти участь в онлайн-заході «Моделювання і оформлення вузлів з’єднання металевих елементів в Tekla Structures», який відбудеться 19 жовтня о 16:00 за київським часом.

Шановний студент, якщо ти плануєш взяти участь в номінації Trimble 2023, то цей майстер-клас буде корисним для тебе. Ми покажемо як моделювати вузли з’єднання металевих конструкцій стандартними компонентами, використовуючи стандартну базу вузлів з’єднання, що входить в Tekla Structures, а також окремими деталями, такими як пластини, болти і зварні з’єднання.

Ми розберемо питання винесення схем розташування й розрізів на креслення, покажемо як створювати та оформлювати вузли з’єднання на кресленнях.

Приєднуйся до нас! Стань переможцем в номінації Trimble та отримай грошовий приз у розмірі 1 000 євро!

📅 Дата: 19 жовтня  2023 року

🕒 Час: 16:00 за київським часом

🔗 Реєстрація

Що потрібно знати та зробити команді, щоб виграти номінацію Trimble 2023 в рамках студентського архітектурного конкурсу Steel Freedom?

ЗАХІД ЗАВЕРШЕНО!

Доповідач:
Яловенко Володимир