Меню Закрити

Лінеаризація вантових конструкцій в Midas Civil. Досвід застосування в ТОВ «ТРАМОС» Вебінар

ПрАТ «Аркада», авторизований реселлер компанії Мідас в Україні, запрошує взяти участь у вебінарі «Лінеаризація вантових конструкцій в midas Civil. Досвід застосування в ТОВ «ТРАМОС».

midas Civil – це програмний комплекс для моделювання та розрахункового аналізу мостів, транспортних споруд, будівельних об’єктів різного призначення, а також проектування і оцінки несучої здатності елементів конструкцій.

На вебінарі фахівці ТОВ «ТРАМОС» поділяться своїм досвідом використання програмного комплексу midas Civil при проектуванні об’єктів різного призначення. Окрему увагу буде приділено «димовим» трубам в складі реконструкції та зміни функціонального призначення комплексу ГЕС-2 на музей сучасного мистецтва. Конструкція «димових» труб являє собою систему щоглового типу з двох труб, об’єднаних відтягненнями і зв’язками та розкріплених системою з 8 попередньо напружених вант. Димові труби виконані у вигляді сталевого каркаса з 4 круглих труб, елементи решітки виконані з гнутих труб.

Будуть розглянуті питання, пов’язані з визначенням частот і форм власних коливань вантово-стрижневих систем. Відповідно до СП «Навантаження і впливи» для визначення пульсаційної складової вітрового впливу необхідно проводити динамічний аналіз споруди. Для розрахункових моделей при наявності геометрично-нелінійних елементів метод розкладання навантаження за формами коливань не застосовується, тому вдаються до процедури лінеаризації. В рамках вебінару буде продемонстрований один з методів лінеаризації геометрично-нелінійних елементів із застосуванням вбудованих інструментів ПК Midas Civil.

РЕЄСТРАЦІЯ НА ВЕБІНАР

3 грудня 2020

9:00 за Києвом

Участь у тренінгу безкоштовна. Кількість місць обмежена, рекомендуємо пройти реєстрацію заздалегідь.

АРКАДА візьме участь XIX Міжнародному промисловому форумі, який відбудеться в Києві з 24 по 27 листопада 2020 року. Запрошуємо Вас відвідати наш стенд, на якому будуть представлені CAD / CAM / CAE-рішення компаній Autodesk, Solidworks і Altair. У безперервному режимі буде проводитися демонстрація можливостей CAD / CAM-систем для автоматизації програмування верстатів з ЧПУ: PowerMILL, FeatureCAM і MasterCAM.

До зустрічі в Києві 24-27 листопада за адресою: Міжнародний Виставковий Центр, Броварський проспект 15, ст. м. Лівобережна.