Меню Закрити

Партнери

АРКАДА – постачальник комплексних рішень для автоматизації проектних організацій та промислових підприємств, пропонує сучасні технології, програмне забезпечення та периферійну техніку для всіх видів проектно-конструкторських робіт, технічної підготовки виробництва та виготовлення виробів в області будівництва, машинобудування та геоінформаційних систем.

АРКАДА є авторизованим партнером компаній:

Autodesk Autodesk, Inc – світовий лідер в області рішень для 3D-дизайну, проектування і створення віртуальної реальності. Починаючи з випуску AutoCAD в 1982 році, компанія розробила широкий спектр інноваційних програм, що дозволяють інженерам, архітекторам і конструкторам випробовувати свої ідеї ще до їх реалізації.
Trimble Tekla Компанія Trimble, Inc пропонує професіоналам будівельної галузі різні рішення, починаючи з роботизованих тахеометрів і закінчуючи найсучаснішим програмним забезпеченням для автоматизації бізнес-процесів в будівництві, інфраструктурі та енергетиці. Розробник програмного забезпечення Tekla Structures, Tekla Model Sharing і Trimble Connect.
Magicad MagiCAD Group спеціалізується на розробці програмного забезпечення та надання послуга для будівельної галузі. MagiCAD для AutoCAD і Revit, наше передове BIM-рішення, пропонує потужні інструменти проектування та вбудовані функції розрахунків для внутрішніх інженерних систем будівель.
SolidWorks Corp SolidWorks Corp – незалежний підрозділ транснаціональної корпорації Dassault Systemes, компанія-виробник програмного забезпечення SolidWorks для комплексної автоматизації проектування і підготовки виробництва.
Midas MIDAS Information Technology Co., Ltd. (MIDAS IT) спеціалізується на розробці програмного забезпечення для задач цивільного, промислового, транспортного, геотехнічного будівництва. Програмні рішення MIDAS IT застосовуються для розрахунків і оптимального проектування мостів і транспортних споруд, геотехнічних розрахунків, включаючи розрахунки глибоких котлованів, тунелів складної форми, розрахунків консолідації та фільтрації, а також розрахунків на динамічні впливи та стійкість.
Scad office SCAD Soft – компанія-виробник програмного забезпечення SCAD Office для аналізу на міцність будівельних конструкцій методом кінцевих елементів.
3dconnexion 3dconnexion – провідний виробник 3D-маніпуляторів.