Меню Закрити

Визначено команду-переможця в номінації Trimble студентського конкурсу Steel Freedom 2022

У суботу 3-го грудня пройшов фінал студентського архітектурного конкурсу Steel Freedom 2022, в рамках якого визначався найкращій проєкт відбудови дитячо-юнацької спортивної школи в м. Ірпінь. Вісімдесят дев’ять проєктів змагалися за звання переможця, а також в окремих номінаціях від спонсорів конкурсу.

В цьому році компанія Trimble традиційно підтримала конкурс Steel Freedom та об’явила окрему номінацію для конкурсантів. Завдання передбачало використання програмного забезпечення SketchUp для створення архітектурної моделі та Tekla Structures для розробки моделі металевих несучих та огороджувальних конструкцій. Працюючи в воєнних умовах студенти могли організувати віддалену спільну роботу над проектом за допомогою BIM-платформи Trimble Connect.

Серед багатьох претендентів досвідчені експерти компанії Trimble вибрали переможцем команду І-344 Київського національного університету будівництва та архітектури, яка запропонувала найкращий проект з архітектурної та містобудівної точок зору та виконала всі умови номінації.

Trimble вибрали переможцем команду І-344

 конкурс Steel Freedom

Steel Freedom конкурс

Steel Freedom крнкурс

Фахівці особливо відмітили, що нова будівля загальною висотою +12,150 м доповнює і гармонійно вписується в малоповерхове середовище. Прості форми в світлих тонах, гарно освітлена зона відпочинку з атріумом та детально розроблений генеральний план з озелененням, пішохідними та транспортними зв’язками – все це виділило цю роботу серед інших проєктів.

Компанія Trimble – офіційний багаторічний партнер конкурсу Steel Freedom, вітає з перемогою Філіпчук Олександру, Клименко Олексія та Рибальченко Ганну й виражає особливу подяку їх куратору Цюпину Євгену Івановичу.

Переможці Steel Freedom

Цьогоріч в конкурсі прийняли участь студенти з 14 українських вишів, які розробили 89 проєктів, тому боротьба за призові місця була запеклою. Ми раді надати нашим переможцям доступ до новітніх технологій та програмного забезпечення, а саме річну підписку на програмне забезпечення SketchUp Studio Education та навчальний онлайн-курс «Основи роботи з Tekla Structures».

Нагородження переможців конкурсу Steel Freedom

Наостанок, ми хотіли б відзначити, що всі проекти виглядають дуже добре. Як результат, всі команди можуть дійсно пишатися своїми досягненнями!