Меню Закрити

ВЕБІНАР. 💙💛 Генеративний дизайн та 3D друк рами дрона. 28 червня об 11:00 (EEST, UTC + 3)

Генеративний дизайн та 3D друк рами дрона

ВЕБІНАР. Генеративний дизайн та 3D друк рами дрона

В умовах війни необхідно швидко підвищувати обороноздатність нашої країни, що насамперед потребує прискорення виробничих процесів. Проектування та виробництво з використанням технологій штучного інтелекту та 3D друку дозволяє швидко вирішувати складні задачі та знаходити нові, неочікувані рішення.

Саме тому, запрошуємо вас взяти участь у заході «Генеративний дизайн та 3D друк рами дрона». Наші галузеві експерти ознайомлять Вас з методологією для оптимізації конструкції рами дрону та виготовлення її на 3D принтері.

Для реалізації цієї задачі концептуальна 3D модель рами, яка була створена в SolidWorks, передається в Autodesk Fusion 360, де за допомогою функцій генеративного дизайну проводиться оптимізація її конструкції для збільшення корисного навантаження.

Розрахунки, оптимізація та моделювання рами дрону за допомогою штучного інтелекту в Autodesk Fusion 360 Розрахунки, оптимізація та моделювання рами дрону за допомогою штучного інтелекту в Autodesk Fusion 360 Розрахунки, оптимізація та моделювання рами дрону за допомогою штучного інтелекту в Autodesk Fusion 360

В залежності від варіації таких параметрів, як геометричні обмеження для фіксації необхідних елементів, навантаження, які будуть діяти під час експлуатації, матеріал та спосіб виробництва, можна отримувати різні конструкції. Ви фактично задаєте технічні вимоги, що пред’являються до даного виробу, а штучний інтелект проводить розрахунки та моделювання, і надає відповідні варіанти для остаточного вибору.

Отримавши оптимізовану 3D модель рами, ми покажемо, як підготувати її для друку на 3D принтері, та виготовимо її. Після цього 3D модель рами буде зворотно передана в  SolidWorks для кінцевої збірки моделі дрона.

Виготовлення рами дрону на 3D принтері Виготовлення рами дрону на 3D принтері Виготовлення рами дрону на 3D принтері

Технологія генеративного дизайну дозволяє отримати легку та міцну конструкцію виробу, що в свою чергу дає змогу підвищити технічні характеристики дрону, збільшуючи його корисне навантаження та дальність польоту.

Реєструйтесь та приєднуйтесь до нас, знайомтесь з інноваційними підходами до проектування та виробництва, які можуть суттєво покращити ефективність ваших проектів. Разом ми зможемо покращити ефективність та надійність ваших продуктів для захисту нашої країни.

ПрАТ Аркада продовжує активно підтримувати фахівців, що займаються проектуванням і виробництвом виробів на платформі програмних продуктів компаній Autodesk і Solidworks DS.  Ми створюємо навчальні та методичні матеріали корисні для Вашої роботи. З раніше створеними матеріалами можна ознайомитися на нашому Youtube-каналі

ЗАХІД  ЗАВЕРШЕНО

Доповідачі:

Дмитро Тинкалюк Павло Плащевский

 

Плащевский

 

Щоб купити підписку на програмне забезпечення Autodesk,
звертайтеся до менеджерів відділу продажів АРКАДА, золотого партнера компанії Autodesk, за телефонами:

+380 44 502-33-35  
+380 93 540-05-25 Lifecell
+380 68 990-45-86   Kyivstar (WhatsApp, Telegram)
або за e-mail:common@arcada.com.ua