Меню Закрити

Віртуальна подія: FUTURE.INDUSTRY. Дізнайтеся, що буде далі в сучасному виробництві.

ДІЗНАЙТЕСЯ, ЩО БУДЕ ДАЛІ В СУЧАСНОМУ ВИРОБНИЦТВІ

19-21 жовтня 2021 | Віртуальний глобальний досвід

10:00 (Париж CET)

Приєднуйтесь до найяскравішим умам світу, щоб вивчити і обговорити тенденції, технології та проривні досягнення, які дозволять створити більш розумний, більш інтегрований і стійкий мир.

Від великих брендів до підприємців, які створюють стартапи на ранніх стадіях, дізнайтеся, як об’єднати симуляцію, високопродуктивні обчислення і штучний інтелект, щоб змінити те, як інноваційні компанії будуть проектувати, виробляти і конкурувати в майбутньому.

Основні доповідачі:

Основні доповідачі поділяться думками про те, як бізнес-лідери можуть домогтися більш високих інновацій в продукції і ефективності бізнесу. У паралельних секціях другого дня будуть представлені презентації з інтелектуальних підключеним продуктам, сталого розвитку, інжинірингу завтрашнього дня і розвитку цифрового потоку в виробництві.

День 3 l Ви дізнаєтеся про практичне застосування новітніх технологій Altair і про те, як скористатися їхнім досвідом протягом усього циклу розробки продукції.

Всі сесії будуть представлені англійською мовою з прямим аудіопереводом на французький, німецький, португальський і іспанський мови для нашої глобальної аудиторії.

Спонсори:

Беріть участь і перемагайте

Відвідайте і візьміть участь, щоб отримати право на подарункові карти розіграші подарункових карт протягом усіх трьох днів!

Відвідайте altair.com/future-industry щоб ознайомитися з докладною програмою.

Реєстрація