Меню Закрити

Fusion 360 незамінний помічник для вашого виробництва 23 грудня об 11:00 (EEST, UTC + 3) Вебінар

ПрАТ «Аркада», золотий партнер компанії Autodesk, запрошує взяти участь у вебінарі, присвяченому проектуванню та виробництву виробів за допомогою хмарної платформи Autodesk Fusion 360.

Сьогодні Autodesk пропонує інноваційне рішення для найдинамічніших компаній, які хочуть створювати вироби для майбутнього в нових підходах і парадигмах.

Fusion 360 – це перша в світі хмарна інтегрована CAD/CAE/CAM платформа для промислового дизайну і машинобудівного проектування, яка охоплює всі етапи від проектування до виробництва.

Fusion 360 зумів увібрати в себе кращі риси інших розробок Autodesk, ставши закінченою і самодостатньою програмною платформою. Одна з особливостей якої – хмарний сервіс, який дозволяє організувати віддалену спільну роботу великого колективу інженерів, технологів та інших учасників проекту.

Autodesk Fusion 360 не вимоглива до ресурсів комп’ютера, звернути увагу на неї варто тим, хто цінує комплексний підхід. Інтегрована CAD/CAE/CAM платформа дозволяє пройти всі етапи – від зародження ідеї і ескізу вироби, його 3D моделювання та інженерного аналізу, до виробництва.

На вебінарі наші фахівці продемонструють:

  • Створення 3D-моделей і збірок в Fusion 360.
  • Імпорт і редагування моделей з сторонніх САПР.
  • Створення УП для фрезерної обробки від 2.5- до 5-осьовий.
  • Високоефективну чорнову обробку.
  • Створення УП для токарної обробки.

Autodesk Fusion 360 – сучасна система, побудована на технологіях штучного інтелекту, що динамічно розвиваються та забезпечують легкодоступний в освоєнні, інтуїтивний інтерфейс.

Вибирайте новітнє та будете лідером! Чекаємо Вас на вебінарі.

  Ведучі і доповідачі

ЗАХІД ЗАВЕРШЕНО

  Ведучий і доповідач:

Тинкалюк

Тинкалюк Дмитро

Доповідач:

Мухін Дмитро